Správní rada spolku FLORBAL CHODOV z.s. zasedla, aby se zabývala dopady probíhající pandemie koronaviru COVID, která paralyzovala normální život, na který jsme všichni byli zvyklí.

Vládní nařízení ukončilo veškeré soutěže Českého florbalu, haly jsou uzavřené, sportovní život se den ze dne zastavil. Ale nezastavil se veškerý život uvnitř klubu. Vedení klubu, šéftrenéři, sekretář, Ti všichni pracují dál, analyzují proběhlou sezónu, připravují přechody kategorií, chystají klub na klasický přechod do letního režimu. Kromě toho se ale také snaží v nastalé situaci najít nová řešení, nové přístupy a snad i příležitosti, které bychom rádi členům klubu v nejbližších týdnech nabídli pro jejich další sportovní rozvoj a vývoj.

Ačkoliv klub pracuje, chováme se maximálně zodpovědně, když Správní Rada všem pracovníkům klubu od 16.3. nařídila povinné home office s využitím online komunikačních technologií. V klubovém sídle na adrese Urešova 27 prozatím zaměstnance klubu nehledejte, ale jsou pro Vás k dispozici na všech oficiálních klubových telefonech, mailech a jsou připraveni s Vámi řešit vše potřebné.

Sportovní ředitel našeho klubu Ondřej Neuman společně s trenérským týmem pro Vás připravují souhrnné detailní sportovní informace o dalším předpokládaném průběhu jara a léta, se kterými Vás seznámí během úterý a věříme, že si společně budeme moci užít připravované prázdninové akce Prague Games, letní soustředění a samozřejmě pak vlastní zářijový začátek sportovní nové sezóny! Buďme optimisté a držme si palce!

Správní rada na svém jednání rozhodla o zrušení účasti našeho klubu na turnaji ve švédském Falunu. Vývoj situace Evropě nám bohužel aktuálně nedává jistotu rychlého vyřešení celé situace natolik, abychom riskovali zdraví kohokoliv z výpravy. Rozhodnutí o zrušení naší účasti jsme učinili v dobré víře a s předstihem také proto, abychom klub, a potažmo jeho členy, nezatížili nevratnými storno poplatky za trajekty, ubytování, dopravu, které bychom museli v blízké době uhradit. 

Přátelé, kamarádi, Chodováci, myslíme na Vás, držme při sobě, buďme zodpovědní, v této době potřebujeme společnou podporu více než kdy jindy! Sledujte nadále naše informační kanály, členskou sekci, web, aj. a společně se těšme na další setkání u florbalu, snad na startu přípravy na novou sezónu!


Generální
partner

Partneři
klubu