V realizačním týmu mužů dojde k jedné zásadní změně a to na pozici kondičního trenéra. Po dvou letech ve funkci končí Karel Frýd a o jeho nástupci budeme informovat v následujících dnech. 

Důvody změny vysvětluje hlavní trenér týmu David Podhráský. "V první řadě bych chtěl Karlosovi strašně moc poděkovat. Přinesl do týmu úplně nový přístup, svěží vítr a strašně moc energie. Vlastně jsem asi nikoho podobného nepoznal. Vždycky byl připraven nám pomoct a udělat něco i nad rámec svých povinností a toho já si strašně cením. Každou změnou se snažíme dělat krok vpřed a rozhodnutí spolupracovat s Karlem bylo na 100% správné. Nyní chceme udělat další krok vpřed a jeho součástí je velká individualizace. Vnímáme, že Karlos má pestrý pracovní život, proto jsme se rozhodli vydat trochu jinou cestou. S Karlosem každopádně zůstáváme v kontaktu a věřím, že se loučíme v dobrém."

Karel Frýd, kterého na Instagramu sleduje více než 27 tisíc lidí, se věnuje práci s klienty v chodovském GymParku, pečoval o kondici futsalistů Sparty, se kterými vyhrál titul, a aktuálně připravuje pro své followery tréninky do karantény a pořádá oblíbené dovednostní výzvy pro celebrity a sportovce. V nové sezóně by se měl starat o kondici fotbalistů druholigové Viktorie Žižkov. Před několika dny o tom všem povídal i v rozhovoru pro isport.cz (přečtěte si ZDE). 

O silném vztahu mezi Karlem Frýdem a Chodovem vypovídají i jeho slova: "Chodov a kluky budu vždycky zmiňovat jako největší profesionály, co jsem mohl poznat! Je to rodina, navždy!"

Díky KFC! Děkujeme za odvedenou práci a držíme palce v dalších projektech!


Generální
partner

Partneři
klubu