Hned tři vítězství si odnesly hráčky Chodova z virtuálního předávání cen ankety Florbalista sezóny, jejíž vyhlášení poprvé v historii odvysílal kanál ČT Sport. Nutno podotknout, že letošní ankety jsou ovlivněny absencí play off, které často rozhoduje o konečných výsledcích. Podíváme se na všechna umístění chodovských zástupců v elitní desítce jednotlivých kategorií. 

Florbalista/ka sezóny

V nejprestižnější anketě si z chodovských hráčů a hráček nejlépe vedla Martina Řepková, která skončila na 3. místě za duem Krupnová - Ratajová. V elitní desítce se pak umístily ještě Nela Jiráková (6.) a Gabriela Žůrková (8.). Mezi muži se mezi elitou objevil Tom Ondrušek, který obsadil 10. místo.

Nejužitečnější hráč/ka sezóny

Tato anketa je ve sportovním světě vnímaná velmi prestižně, neboť v ní hlasují sami hráči a hráčky. O to cennější je, že ji chodovské lvice úplně opanovaly. Ještě nikdy v historii se nestalo, že by všechna tři první místa obsadily spoluhráčky. Hlasování extraligových hráček určilo za vítězku Gabrielu Žůrkovou, na 2. místě skončila Martina Řepková a na 3. místě Nela Jiráková. Mezi muži se na 7. místě objevil Tomáš Sýkora.

Brankář/ka sezóny

Tato anketa přinesla další chodovský triumf. Jana Christianová získala tuto trofej již posedmé! Na stupních vítězů ji doplnila Hana Ranochová, což je další historická rarita. V mužské části se Michal Rebro umístil hned za elitní trojicí na 4. místě. 

Junior/ka sezóny

Mezi juniorkami se v elitní desítce umístily Mária Havlíčková (7.) a Vanessa Rebecca Keprtová (10.). Jejich umístění pak ještě předskočil Petr Majer, který skončil na krásném 4. místě.

Hvězda sezóny

O držitelích tohoto ocenění rozhodují fanoušci a ti přiřkli další chodovské vítězství. Mezi ženami ho brala Martina Řepková, kterou do desítky doprovodily i Nela Jiráková (5.) a Jana Christianová (8.). Mezi muži vládlo v této kategorii mládí a z chodovských zástupců se mezi elitu nikdo nedostal.

Trenér/ka sezóny

Tato anketa je rozdělena na trenéry či trenérky vedoucí ženská a mužská družstva. Mezi lodivody ženských týmů se na 2. místě umístil Lukáš Procházka. Mezi trenéry mužských týmů pak skončil David Podhráský na 5. místě.

Hlavní ankety ovládli Jiří Curney a Denisa Ratajová.

Všem oceněným gratulujeme a přejeme hodně síly do přípravy na sezónu novou!


Generální
partner

Partneři
klubu