Chodovským elitním týmům se zatím epidemie koronaviru vyhýbá a mohou se tak těšit na další zápasový víkend. V sobotu 26. září bude Sportovní hala Jižní Město patřit chodovskému florbalu. Od 13:30 vyzvou junioři Milevsko, od 16:30 přivítají muži FBC Ostrava a den zakončí lvice proti Panthers. Tento zápas začíná v 19:15.

Muži v prvních třech kolech posbírali 6 bodů, ale v jediném domácím zápase neuspěli. Nyní budou chtít tuto bilanci napravit proti dalšímu ostravskému týmu. Ostrava začala Superligu nad očekávání dobře a po třech zápasech má na kontě 8 bodů. Může se spolehnout na exchodovského Jana Bindera v brance a hned pětici hráčů (Pešat, Malajka, Lípový, Sládek, Klimscha), kteří se nacházejí v TOP10 kanadského bodování!

ONLINE

VIDEO

Po zápase mužů naváže souboj lvic a panterek. Oba týmy mají na svém kontě po dvou zápasech 3 body a vítězstvím ve vzájemném zápase se budou chtít odpíchnout do horní poloviny tabulky. Zápas by mohl být velkým soubojem brankářek. V brankovišti Panthers vládne Kristýna Horňáková a Chodov disponuje špičkovým duem Christianová - Ranochová.

ONLINE

VIDEO

Muže pak čeká ještě pondělní sváteční kolo na hřišti brněnského Hattricku. Ten sice získal ve třech kolech 1 bod, ale cesta po D1 je vždy zrádná, což muži poznali v minulé sezóně, kdy se v maloměřické hale velmi trápili a nakonec zvítězili až v prodloužení.

ONLINE

VIDEO


Generální
partner

Partneři
klubu