Livesport Superliga je zpět! A naši muži se vrátí do soutěžního kolotoče hned tuto neděli, když od 16 hodin přivítají v dohrávce 7. kola BLACK ANGELS. Utkání se samozřejmě odehraje za zavřenými dveřmi bez diváků, ale bude možné ho sledovat prostřednictvím textového online i videa.

UŽ JSTE SLYŠELI POSLEDNÍ PODCAST Z DÍLNY BARI & DEJV?

Oba týmy musí nejpozději 48 hodin před startem utkání podstoupit PCR testy na přítomnost koronaviru a bude samozřejmě potřeba dodržet i další nezbytná opatření určená výjimkou Ministerstva zdravotnictví. Přesto se hráči i realizační týmy na utkání velmi těší, což potvrzuje hlavní trenér Chodova David Podhráský: "Možnost hrát vítáme! Přestože by nám určitě týden tréninku navíc s prospěl, převážila chuť po dlouhé době hrát. Tomáš Janeček z Black Angels měl podobný pohled, takže jsme se rychle dohodli. Naše vzájemné zápasy tradičně nabízejí brankové hody, takže to bude určitě zábava i u videa!" Slova Davida Podhráského podtrhují i loňské výsledky. Vždyť ve dvou vzájemných duelech padlo celkem neuvěřitelných 38 branek (6:8 a 14:10).

TEXTOVÝ ONLINE
VIDEO

Hned o dalším víkendu se Superliga rozjíždí ve velkém a tři víkendy po sobě nabídne vždy po dvou utkáních. V sobotu 28. listopadu se muži představí na hřišti Mladé Boleslavi (17:00) a o den později budou v domácím prostředí hostit Spartu (16:00).


Generální
partner

Partneři
klubu