Návrat do Superligy zvládli chodovští muži na 100%. Nejprve všichni prošli testováním, aby následně porazili Black Angels 8:6. V neděli však přijde o poznání těžší sousto. Do Sportovní haly Jižní Město přijede ambiciózní Sparta. Pro florbalové fanoušky opět nabídneme komentovaný přenos!

UŽ JSTE SLYŠELI 11. DÍL PODCASTU BARI & DEJV?

Zatímco Chodov už má první zápas po restartu Livesport Superligy za sebou, Spartu teprve čeká. V sobotu 28. listopadu doma přivítá Hattrick Brno a o den později se představí na Chodově. Zatímco Chodov pracuje se stejným kádrem jako na začátku sezóny, Sparta využila možnosti vyztužit svou soupisku a na hostování přivedla hned trio hráčů. Z Ústí přichází juniorský mistr světa Dominik Beneš a z Kladna současný juniorský reprezentant Matyáš Bachmaier a zkušený harcovník a hrající generální manažer Kladna Ondřej Riebauer.

Oba týmy si zřejmě představovali lepší vstup do sezóny. Chodov má aktuálně 4 výhry a 2 porážky, Sparta má dokonce zápornou bilanci 2 výhry a 3 porážky. Společný zápas tak bude velký test i souboj o důležité body. 

V minulé sezóně zvládl obě utkání lépe Chodov, když doma zvítězil před kamerami ČT jednoznačně 7:1 a na Podvinném Mlýně pak vybojoval výhru 5:4.

TEXTOVÝ ONLINE
VIDEO ONLINE


Generální
partner

Partneři
klubu