Klubové ukončení sezóny je již mnoho let tradicí a samozřejmě ani letos neuděláme výjimku. Pro letošek však uděláme změnu v konceptu celé akce. Ta se uspořádá ve čtvrtek 20. června od 17 hodin v aréálu Sportovní haly Jižní Město a bude daleko více florbalový než v minulých letech.

Stejně jako v minulých letech nás čeká vyhlášení nejužitečnějších hráčů, které můžete volit ZDE. Kromě toho nás čeká ocenění zlatých medailistlů z juniorského MS a na místě bude také možnost si potěžkat mistrovskou trofej a vyfotit se s ní. V průběhu večera také oceníme čerstvé vítěze mezinárodního turnaje ve švédském Falunu. Až po tento bod vlastně nic nového, jenže letošní párty bude víc florbalová.

Uvnitř Sportovní haly Jižní Město se bude hrát florbal a to za účasti hráčů a hráček elitních týmů. Pro účast ve florbalovém klání je třeba se přihlásit přes Členskou Sekci a tradiční E-přihlášky, pokud nebudete chtít hrát florbal, tak se hlásit nemusíte a přesto jste vítáni. 

PŘIHLÁŠKY I HLASOVÁNÍ UZAVÍRÁME V ÚTERÝ 18. ČERVNA VE 20:00.

Za halou bude možnost využít také fotbalové a nohejbalové hřiště, před halou pak bude na travnaté ploše připraveno občerstvení, které budou připravovat a servírovat sami hráči a hráčky elitních týmů!

Zapište si tedy do diáře datum 20. června, zvolte si nejužitečnější hráče a hráčky, přihlaste se do florbalového klání a pak už se pouze přijďte bavit! 


Generální
partner

Partneři
klubu