Další posilu hlásí chodovský ženský tým. Po triu mladých pušek z ELITE přichází brankářka Hana Ranochová z Vítkovic. Devatenáctiletá brankářka s reprezentačními zkušenostmi z juniorského i ženského výběru přichází do Prahy studovat a v chodovském brankovišti doplní další brankářku s reprezentačními zkušenostmi Kristýnu Provázkovou.

O svém úmyslu jít studovat do Prahy informovala Hanka fanoušky již na začátku července prostřednictvím serveru ceskyflorbal.cz, když řekla: „Letos jsem úspěšně dokončila zkoušku dospělosti a zvažuji co dál. Cítím, že potřebuji nějakou florbalovou změnu a že je čas se posunout. Potřebuji prostě nový impulz. Jako jediná možnost mi z toho vyšla, odejít studovat do Prahy na ČVUT a tím pádem udělat i změnu florbalovou. Místo si zatím nechám pro sebe, protože to není dotáhnuté do konce." 

Nyní již tedy s radostí můžeme oznámit, že Hanka bude působit na Chodově a pokusí se týmu pomoci v cestě za obhajobou titulu a samozřejmě bude chtít s týmem také uspět na domácím Champions Cupu.

Vzhledem k tomu, že se Chodov a Vítkovice nedokázali dohodnout na přestupní částce, bude případ rozhodovat arbitrážní komise, což však nic nemění na faktu, že Hanu Ranochovou uvidíme již na Czech Open v chodovské brance.


Generální
partner

Partneři
klubu