Pouze 10 týmů se každoročně dostane mezi pozvané na dorostenecký turnaj G2 Challenge. Nás může těšit, že letos je mezi účastníky i dorostenecký tým Chodova. Od pátku do neděle měřili chodovští mladíci síly s elitními českými týmy a švédským Dalenem a nakonec z tohoto měření sil odešli jako vítězové!

Chodovští dorostenci v rámci letošního ročníku G2 Challenge sehráli 7 zápasů a ztratili jediný bod. V základní skupině si postupně poradili s Bohemkou, Ústím a Pardubicemi, v závěrečném zápase pak remizovali s FBC Ostrava, což jim zajistilo první místo ve skupině.

Ve čtvrfinále se utkali s Tatranem a koncentrovaným výkonem si šli za postupem. Konečný výsledek v 9:3 je všeříkající.

V semifinále čekal další pražský tým FbŠ Bohemians. V zápase, který nabídl špičkový dorostenecký florbal tahali Chodováci za delší konec provazu a po vítězství 3:1 si zajistili postup do finále. 

I ve finále čekal na Chodov pražský tým, tentokrát pořádající Sparta. V bojovném zápase zvítězil Chodov 2:1, když vítěznou branku vstřelil devět minut před koncem kapitán týmu a nejužitečnější hráč turnaje Dan Maxa. 

Kromě zlatých medailí a ocenění pro nejužitečnějšího hráče si odnesli Chodováci i další dvě ocenění, neboť se Jakub Sklenář a Dan Eremiáš dostali do All Stars Teamu.

FINÁLE

Chodov - Sparta 2:1
branky Chodova: Eremiáš (Adam), Maxa (Strnad)

SEMIFINÁLE

Chodov - FbŠ Bohemians 3:1
branky: Adam (Diviš), Strnad, Maxa

ČTVRTFINÁLE

Chodov - Tatran 9:3
branky Chodova: 3x Maxa (Daněk, Větrovský), Daněk (Maxa), Sklenář (Daněk), Diviš, Švábek (Lombino), Novotný (Eremiáš), Doubek (Eremiáš)

ZÁKLADNÍ SKUPINA

Chodov - Bohemians 5:2 
branky Chodova: Sklenář (Větrovský), Diviš (Řezáč), Adam (Doubek), Eremiáš (Řezáč), Řezáč (Trojan)

Chodov - Florbal Ústí 6:0 
branky Chodova: 2x Eremiáš (Strnad, Řezáč), Švábek (Větrovský), Adam (Doubek), Řezáč (Maxa), Sklenář (Eremiáš)

Chodov - Pardubice 12:2
branky Chodova: 3x Daněk (3x Maxa), 2x Řezáč, 2x Maxa (Daněk, Doubek), 2x Eremiáš (Strnad, Sklenář), Lombino (Maxa), Diviš (Řezáč), Novotný

Chodov - Ostrava 3:3
branky Chodova: Eremiáš (Diviš), Daněk (Novotný), Sklenář (Řezáč)


Generální
partner

Partneři
klubu