V pondělním svátečním utkání se utkaly hráčky Chodova s městským rivalem z Bohemians. Lvice měly jasný úkol, odčinit sobotní výprask.

Začátek utkání byl v jednoznačné režii Chodova. Už v čase 0:48 se po křižné přihrávce trefila Jarolímová. Bohemka měla ještě šanci vyrovnat, ale Hana Ranochová svůj tým podržela. Hned z další šance ale Chodov Bohemians opět potrestal. A to, když se z breakové situace snažila nejdřív zakončit Adéla Jůzová, které ale střela nevyšla tak jak měla, a pak si v brankovišti s dorážkou poradila Lucie Primusová a vstřelila svůj první gól v dresu Chodova. Bohemians se nadechly ke chvilkovému vrácení do zápasu, když chyby a nedůrazu v obraně využila v čase 6:14 hostující hráčka a stav byl 2:1.

Do konce třetiny se ale ještě děly velké věci. Trefovaly se pouze domácí hráčky a další premiérové trefy zaznamenaly posily z Elite, Adéla Jůzová s Danielou Frantíkovou, když předvedly opravdu nekompromisní střely, které nešly téměr vidět. Již na 5:1 v čase 11:19 zvyšovala Gabriela Tožičková. Chvíli na to se předvedla Hana Ranochová, když dalekonosným výhozem vybídla ke skórování Adélu Jůzovou, která touto nabídkou nepohrdla a vstřelila svůj druhý gól v zápase. Do konce třetiny padl další premiérový gól, který měl na starosti benjamínek týmu, Johana Vrbová. Ta svou „dělovkou“ propálila vše, co jí stálo v cestě, až míček skončil v síti. První třetina tedy skončila 7:1. Nutno ale říci, že gólmanka Bohemians opravdu neměla svůj den.

Dá se říct, že po první třetině bylo o vítězi zápasu téměř rozhodnuto, ale Bohemians se nevzdávaly. Vystřídaly brankářky, začaly napadat a lvice začaly mít problémy. Nejprve Lucie Veselá byla před brankou úplně sama po chybné rozehrávce domácích. Hráčka Bohemians napálila pouze levou tyč domácí branky. V čase 25:29 byla vyloučena Magdaléna Klímová, ale nic zásadního se při přesilovce Bohemians nestalo. Na vyloučení to ale bylo do konce třetiny 1:1, protože se nechala vyloučit hostující hráčka. Přesilová hra vypadala téměř stejně jako soupeřova. Nedělo se vůbec nic. Třetinu přesto vyhrál Chodov, když se trefila Jarolímová. Do konce třetiny se na hřišti nic nestalo. Za zmínku ještě stojí krásný pád Majdice Klímové, která bez cizího zavinění (resp. půlící čára ji nejspíš vadila) si udělala lehčí výron kotníku.

Začátek třetí třetiny začal nepříjemně pro domácí hráčky. V čase 43:44 si daly vlastní branku Tereza Syslová a Hana Ranochová, tuto dvojici si pamatujte, nejspíš to nebude poslední vlastní gól. O to víc nepochopitelné je, že gól byl připsán hostující hráčce. Do konce třetiny si vzal slovo už jen Chodov. Svůj hattrick zkompletovala Jarolímová s Jůzovou. Dále se trefily Paulovičová, Plášková a Johana Vrbová. Chodov měl utkání od začátku pod kontrolou a zaslouženě zvítězil 13:2.