Muži, ženy i junioři odehráli o víkendu po dvou zápasech a všechny týmy uspěly. Muži a ženy vedou ve čtvrtfinálových sériích 2:0 na zápasy a příští víkend zavítají na půdu soupeře, junioři vyřadili Liberec a o dalším víkendu je čeká čtvrtfinále.

Muži si trochu překvapivě vybrali pro čtvrtfinále Otrokovice, ale v sobotu se zdálo, že je to velmi dobrá volba. Po celkem pohodovém průběhu zvítězili úřadující mistři 7:2, ale bylo jasné, že v neděli diváci uvidí úplně jiný zápas. A tak se také stalo. Ve 2. zápase šly Otrokovice do vedení a dlouho se nedařilo Chodovu skóre otočit. Nakonec však hosté podlehli tlaku jihoměstského týmu a zápas skončil vítězstvím 4:3. Muži tak z ALI 21 WEEKENDU vytežili dvě vítězství a na Moravu pojedou s touhou sérii ukončit.

Lvice vykročily do play off hodně sebevědomě a v sobotu předvedly skvělý výkon. Skóre postupně naskanovalo a na konci zápasu svítilo na tabuli neuvěřitelných 18:0. V neděli se však začínalo od nuly a lvice musely hodně zabojovat, aby připsaly 2. bod v sérii. Po 2. třetině byl stav 5:4, ale ve třetí třetině potvrdily lvice roli favorita a třemi góly stanovily konečné skóre na 8:4. 3. utkání se odehraje v Jičíně již v pátek, 4. zápas pak od den později.

Junioři měli o víkendu na programu osmifinálový dvojzápas proti Liberci, do kterého šli v roli velkého favorita, kterou také potvrdili. V sobotu na půdě Liberce zvítězili 13:3, o den později pak na Jižním Městě ukončili sérii vítezstvím 17:4. Junioři tak postoupili do čtvrfinále, které startuje již příští víkend.