Elevské bluečko se sešlo v haje TJ Sokol Kobylisy, kde se hrál čtvrtý koš elévské ligy 5 plus 1.

Do branky se postavil Jája, který tak chytal už druhý turnaj za víkend (kvůli nastalé situaci v sestavě brankářů).

První zápas proti Kutné Hoře měl pomalejší rozjezd s obou stran. Asi za něj mohlo obrovské horko v hale. I přes to si kluci z Chodova dokázali vytvořit náskok tří gólů. Pak sice přišlo soupeřovo snížení po drobném zaváhání v obraně, Chodováci ae ale nenechali rozhodit a dotáhli zápas několika povedenými kombinacemi k vítězství 5:1.

Druhým soupeřem byli domácí Kobylisáci, začátek zápasu byl ze strany Chodova hodně pomalý a ne příliš pohledný. V druhé pětiminutovce první části se ale kluci dokázali probrat a nakonec i rozstřílet. Po poločase byl stav 6:0, nakonec se skóre, kvůli hvizdu časomíry, zastavilo na 13:0.

Vstup do posledního zápasu (o první místo a postup do lepšího koše) se povedl velice. Hodně brzo Chodov vedl už 3:0. Kluci soupeře nešetřili a hráli svou hru. K vidění byly krásné kombinace, které měly myšlenku a byly už hodně florbalové. Ke konci utkání už byla na hráčích znát únava ze zápasového běhu i z horka v hale. I proto možná dvakrát inkasovali. Na výsledku 11:2 to však nemohlo nic změnit.

I přes vítezství v turnaji Chodov nepostupuje, naopak padá zpět do pátého koše, kvůli tomu, že další turnaj pořádá a začínal v pátém koši (protože pětkovou soutěž elévu loni nehrál).

Je skvělé, že se na turnaji podařilo každému z hráčů bodovat, přispívá to k týmovému duchu a projevuje se, že se i nováčci zapracovávají velmi dobře. 


Generální
partner

Partneři
klubu