Po předchozím nepovedeném turnaji se Strži C vrátili do 5.koše s jasným úkolem znovu nastartovat vítěznou vlnu z prvních dvou turnajů.

Chodov C - FBC Kralupy 4:2

Do sestavy se vrátili rychlíci Škorpík s Fílou B. a hned od úvodního buly je to znát. Na soupeře od začátku tlačíme, jsme rychlejší, vítězíme v soubojích. Máme dost prostoru ke hře a občas se daří i pohledné kombinace. Bohužel to, co se nám nedaří, je zakončení a skóre v náš prospěch narůstá jen pomalu. Vítězíme jen těsně ale s vědomím, že předvedená hra tentokrát byla lepší než závěrečné skóre.

TJ Sokol Královské Vinohrady - Chodov C 5:2

Uspokojení z předchozího zápasu spolu s odfláknutou rozcvičkou se podepisují na začátku zápasu. Po 3 minutách prohráváme 2:0. Teprve poté začínáme hrát. Přestože máme víc ze hry, nedaří se nám skórovat a soupeř hrozí rychlými protiútoky. Do poločasu snižujeme na 2:1 ale poté dostáváme laciné góly po nedůsledném vracení do obrany. Na obdržené góly již nedokážeme odpovědět a prohráváme. Po zápase dostávají kluci od Martina po právu „čočku“. Nesoustředěnost a podcenění soupeře na začátku zápasu nás stála možnost postupu.

Tatran Střešovice B – Chodov C 0:5

Čtvrtý turnaj a počtvrté Tatran. Tentokrát nenecháváme nic náhodě, využíváme krásného počasí a jdeme na atletický ovál na důkladnou rozcvičku. A protože z kluků chceme mít pravé gentlemany, necháváme je na konci rozcvičky zahrát ragby. A nestačíme se divit. Na hřišti se před 4 diváky odehrává vyrovnaný souboj All Blue s All White plný nasazení a kombinace. Skládka střídá skládku, položené pětky se oslavují jako na mistrovství světa. Objevují se i pokusy o překopy (trochu problém, když hrajeme s plastovou lahví). Hru zastavujeme, až když se kluci snaží řešit spornou situaci regulérním mlýnem.

A jdeme na Tatran. Od začátku jsme lepší, daří se nám napadání, soupeře neustále tlačíme a pomalu navyšujeme skóre. Po polovině zápasu tempo trochu opadá ale stále jsme lepší a branku soupeře ostřelujeme ze všech možných a nemožných pozic. Vítězíme nakonec 5:0. Tento rok to bylo nejpovedenější utkání s Tatranem.

Doufejme, že jsme tímto turnajem získali zpět ztracené sebevědomí. Do družstva se vrátil kolektivní duch a vůle po vítězství. Bohužel nás trápí stále stejné neduhy, nedostatečný pohyb, špatné vracení do obrany. Naše nasazení a soustředění na hru má velké výkyvy. Bohužel nás opustilo štěstí z prvních dvou turnajů. Po anketě na konci turnaje jsme napočítali víc jak 12 nastřelených tyčí a břeven. Vítězné kouzlo se ztratilo a pokud kluci chtějí znovu postoupit do vyššího koše, budou muset o to víc přidat v tréninku a v nasazení a soustředěnosti na zápasy.

Fotky z turnaje jsou na - https://www.flickr.com/photos/florbalchodov/sets/72157660532318680/Generální
partner

Partneři
klubu