Dne 14. 11. 2015 se odehrál zápas, ve kterém se proti sobě postavil domácí Jičín a hostující Florbal Chodov. Zahájení zápasu provázela tichá vzpomínka na zesnulé při atentátu ve Francii.

Chodov do zápasu vlétl a hned v 1. střídání se prosadila Řepková. Po tomto góle přišlo šest minut bez změny skóre. To v osmé minutě ukončila Primusová, která propálila domácí brankařku. O necelé tři minuty se prosadila Pitterlingová po střele od půlící čáry. V následující minutě se nechala vyloučit domácí Florianová, Chodov ale přesilovou hru nevyužil. Po jejím konci se trefila Plášková a v rychle branky přidaly také Primusová, Vojáčková a Beránková.

Ve druhé části se hned na začátku po zajímavé kombinaci trefila Florianová. To byl první a poslední gól, který Jičín dal. Po čtyřech minutách přesně mířila Klímová. Za další čtyři minuty vstřelila druhou branku Řepková. O minutu později dokončila hattrick Primusová a byl to také poslední gól druhé třetiny.

Prvních pět minut třetí části se nic zajímavého nedělo, Chodov si vytvářel šance, ale žádnou neproměnil. Až po přesné přihrávce přesně zakončila Vrbová. Vzápětí ji napodobila Frantíková a chvilku po ní i Vrátná, Plášková, opět Vrátná a nakonec Klímová, to vše za tři minuty. Po druhé v zápase se nechala vyloučit Florianová a tentokrát i s trestným střílením. Vrbová nájezd neproměnila, aby umožnila prosadit se v přesilové hře Pilíkové. Nedlouho po ní dala další gól Frantíková. Na straně Jičína se ke konci zápasu nechala vyloučit další hráčka a početní výhodu využila Klímová. Byla to poslední důležitá událost zápasu, který skončil 1:19.

Další utkání čeká lvice 17.listopadu doma na Jižním městě s SKV.