Na den boje za svobodu a demokracii se Florbal Chodov na domácí palubovce utkal se Sokolem Královské Vinohrady v rámci 10. kola Extraligy žen.

První třetina byla v duchu velkého tlaku Chodova, při kterém si hráčky vytvořily spoustu šancí, ale bohužel nedokázaly ani jednu proměnit. Hosté hrozili brejky po chybách v chodovských řadách, ale také nezvýšili procentuální gólovou úspěšnost. Stav po první třetině byl překvapením pro každého diváka na Jižním městě, 0:0.

Druhá třetina měla podobný průběh jako první. Hráčky Chodova přestaly tak často chybovat v obraně a začaly mačkat soupeře. Až v čase 29:48 se prosadila Tereza Pilíková z velkého brankoviště střelou do poloodkryté branky po rychlé rozehrávce z rohu od Magdalény Klímové. Hned po buly měla další šanci Vojáčková, její projektil letěl nad branku. Balónky z chodovských čepelí většinou mířily nad po celý zápas a tak si diváci museli na další branku počkat. V čase 36:41 se Daniela Frantíková dostala do úniku a naservírovala Pétě Beránkové balónek před odkrytou a ta se z malého brankoviště nemýlila. 2:0. Konec třetiny byl stejný, Chodov se snažil proměnit gólovky, Vinohrady hrozily z brejků.

Do třetí třetiny vstoupily lvice nejhladověji, ale dokázaly se prosadit, až když na časomíře svítilo 46:51. Frantíková při napadání kolem půlky obrala obránkyni Vinohrad a v samostatném úniku vymetla vzdálenější růžek. Za další dvě minuty si dvojice Jůzová – Frantíková pohrály v rohu s obranným štítem Vinohrad. Jůzová zpoza branky našla Frantíkovou a ta podruhé do samého horního růžku zavěsila a oslavila svou druhou branku v zápase. Prosadit se dokázaly i Vinohrady. Kristýna Jiřičková vyslala děrovaný míček na Hanu Ranochovou, ta skvěle vyrazila, ale Anet Tvrzníková měla na brankovišti až moc času a dorazila kuličku do branky. 4:1. Chodov se dál snažil navýšit skóre, ale tomu zabraňovala skvěle chytající Anna Kutnarová. V 57:53 za svá záda propustila Hana Ranochová balónek po střele Jiřičkové, jenže těsně před gólmankou tečovala Zuzana Tučková a Ranochová v sedě jen sledovala, jak nad ní prolétá míček do branky. Vinohrady dvě minuty před koncem šly do šesti, ale tento jejich tah vůbec nevyšel. Lucie Primusová vytvořila tlak na obránce, čistě odebrala balónek a v klidu poslala do prázdné brány. Tím uzavřela skóre na konečných 5:2.

Nejlepšími hráčkami byly vyhlášeny Anna Kutnarová za velmi kvalitně odvedenou práci v brankovišti a Daniela Frantíková za 2+1. Hráčkou fanklubu byla vyhlášena Hana Ranochová.