V nejbližších dnech budou mít fanoušci Chodova možnost vidět oba elitní týmy na obrazovkách České televize. Již v sobotu 21. listopadu se představí lvice na půdě Herbadentu a v úterý 1. prosince pak budou chodovští muži hostit ve velkém pražském derby střešovický Tatran.

První letošní jihoměstské derby hostí Herbadent, ale bude se samozřejmě hrát ve společné Sportovní hale Jižní Město. Utkání startuje v 17:10, přímý přenos na ČT Sport pak ještě o 10 minut dříve. 

V úterý 1. prosince pak čeká celý Chodov první letošní domácí TV utkání. Chodovští muži budou v domácí hale SH Jižní Město hostit mistrovský Tatran Střešovice. Nejstarší pražské derby bude mít charitativní podtext, neboť se Chodov rozhodl v rámci tohoto zápasu podpořit Nadační fond Pink Bubble jehož posláním je podpora onkologicky nemocných náctiletých a mladých dospělých v České republice v průběhu léčby, v době rekonvalescence a při následném návratu do života. 

O konkrétních způsobech, jak bude pomáhat Chodov a jak budou moci pomáhat návštěvníci utkání, budeme informovat v nejbližších dnech. Věříme však, že hala bude praskat ve švech a chodovští fanoušci poženou náš elitní tým za dalšími třemi body.


Generální
partner

Partneři
klubu