Vánoční svátky jsou za námi, soutěže se opět rozbíhají a tak je čas podívat se, jak si chodovské týmy vedly v první části sezóny a co je čeká v té druhé. Postupně se podíváme na výsledky všech týmů, které hrají celostátní soutěže. Z dalších řádků lze vyčíst, že prakticky všechny naše týmy budou ve druhé části sezóny útočit na úplně nejvyšší příčky a medailová umístění.

Muži - Tipsport Superliga - 1. místo, 40 bodů, 116:73

Elitní mužský tým má za sebou nejúspěšnější podzim v historii klubu. Z 15 ligových zápasů prohráli jediný a dvakrát museli o svém vítězství rozhodnout až v prodloužení. Z maximálního počtu tedy ztratili pouze 5 bodů a dělí se o první místo s Mladou Boleaslaví. Na třetí místo ale má Chodov náskok 7 bodů. Kromě toho se Chodov může pyšnit nejlepším útokem soutěže. Kromě Superligy se mužům daří i v Poháru České pojišťovny, ve kterém se v úterý 5. ledna představí v semifinále proti Mladé Boleslavi.

Ženy - Extraliga žen - 3. místo - 36 bodů, 120:33

Lvice mají za sebou náročný podzim, během kterého absolvovaly kromě Extraligy a Poháru i Champions Cup a v závěru se 5 jejich hráček objevilo i na MS ve Finsku. Na říjnovém Champions Cupu postoupily lvice do semifinále, kde těsně podlehly finskému šampionovi. V Extralize ztratily chodovské hráčky 6 bodů, když podlehly Vítkovicím a Herbadentu. Pokud muže semifinále Poháru České pojišťovny teprve čeká, tak ženy již mají účast na finálovém dni v Plzni jistou. V semifinále zdolaly Ostravu a 19. ledna se tak utkají o trofej s vítězem zápasu Herbadent - Bohemians.

Junioři - G2 liga juniorů - 2. místo - 32 bodů, 114:76

Asi největší chodovské překvapení. Tým, který v minulé sezóně bojoval do posledního zápasu o udržení, se drží od prvního kola nové sezóny mezi elitou. Mladičký tým vedený Radimem Cepkem se může opřít o skvělé výkony brankáře Dana Mücka a zároveň se honosí 3. nejlepším útokem soutěže. Ve velmi vyrovnané tabulce soutěže má Chodov výbornou pozici před finišem základní části, během kterého se bude bojovat o osm míst zajišťujících play off a tím i jistou záchranu.

Juniorky - 1. liga juniorek - 3. místo ve skupině B - 20 bodů, 73:27

Tým juniorek si zajistil postup ze skupiny B do další fáze soutěže. V pravděpodobně nejkvalitnější skupině se musely juniorky sklonit před Mladou Boleslaví a Herbadentem. Nyní čeká juniorky další fáze souteže, ve které se už bude bojovat o postup do celorepublikového play off.

Dorostenci - 1. liga dorostenců - 1. místo ve skupině B - 33 bodů, 110:39

Dorostenecký tým po dvanácti odehraných zápasech vládne své skupině, když ztratil pouze 3 body za prohru v prvním zápase s Bohemians. Od té doby však dokázali dorostenci zdolat Tatran, Bohemku i všechny další soupeře. Dorostenci tak mají blízko k postupu do nadstavbové části soutěže a především zápasy s Tatranem a Black Angels budou rozhodovat o tom z jakého místa.


Generální
partner

Partneři
klubu