Juniorská rezerva v první polovině sezóny neztratila ani bod a předváděla v nejnižší pražské a středočeské soutěži atraktivní Chodovský florbal.

klání v nejvyšší soutěži juniorů G2 lize, tak i rezervě začalo pokračování dlouhé a náročné
sezóny.

Juniorská rezerva se v neděli (10. 1.) vydala tentokrát do Vlašimi, aby zde zahájila pokračování
v soutěži.

Juniorská rezerva si dala, za hlavní cíl v tomto kole především zodpovědně vstoupit do nadcházejících
bojů. A to se taky mladíkům z Chodova také povedlo. V prvním utkání se Chodov střetl s Rokycany
a tempo hry kteří nasadil Chodovští junioři a jejich mladší kolegové dorostenci byl jasným signálem
soupeřům i divákům kdo zde chce vyhrát. Během první dvanácti minutovky Chodov skóroval desetkrát. Do střelecké listiny se zapsal např. i nováček v Chodovské rezervě, Jakub Levinský. Ale i přesto tento výsledek a výbornou předváděnou ofenzivní hru rezervy tým z
Jižního města věděl, že není stále vyhráno. V Druhé třetině se sice pouze trefil, Šimon Heneberg.
Ofenzivní činnost vyměnili mladíci za trpělivou hru a disciplinovanou obranu v brankovišti s výborně
chytajícím Jakubem Kaňerou. Když Rokycanský týmnedokázal skórovat i přes několik šancí v druhé třetině, Chodov se vrátil ke své výborně ofenzívě a ve třetí třetině vstřelil, ještě šest branek.
Chodov zvítězil, ve svém úvodním utkání roku 2016 17:0!

V druhém utkání čekal Juniorskou rezervu Sport Eden Beroun. V posledním střetnutí dokázala
rezerva nastřílet Berounu 21 branek. Diváci a i samotní hráči měli podobná očekávání. Ty se tentokrát
ale nesplnila. Chodov nastoupil do utkání opět zodpovědně a v první třetině dokázal, zvítězit 6:0.
Druhá třetina byla tentokrát o ničem jiném, Beroun totiž nehodlal po první třetině se ještě vzdát
a Chodovu znepříjemnit utkání. A to se soupeřům částečně povedlo. Jiří Lebeda vstřelil pouze jedinou
branku v druhé třetině. A Postupná únava s úbytkem koncentrace se začala projevovat a proto měl
brankář Jakub Kaněra spoustu práce. Do třetí třetiny i přes únavu a úbytku koncentrace chtěl Chodov
opět vlítnout ofenzivně. A třetí třetinu zvítězil 1:3 a celkově tedy 1:10.