V neděli 10. 1. 2015 se vydaly chodovské ženy na utkání do Ostravy. Po velmi brzkém ranním srazu a cestě, která trvala kolem 4 hodin, se dalo očekávat, že nástup do utkání ze strany Chodova bude mírně ospalý, což se později prokázalo hned v úvodu.

Hráčky lvic nastoupily do utkání na 3 lajny, avšak hned v první minutě inkasovaly velmi rychlou branku ze strany Ostravy. Z rychlého protiútoku se po hbité přihrávce prosadila Tereza Voláková. Chodovský tým potřeboval přesně 2 minuty na rychlou odpověď Gabriely Tožičkové, která po přesné přihrávce Anet Jarolímové přímo prostřelila síť brankářky Holubové. První třetina se hrála „nahoru-dolů“, spousta nebezpečných akcí a tvrdých soubojů z obou stran. V 19. minutě byla na 2 minuty vyloučena hráčka Ostravy za hru na zemi a rozhodčí nařídili trestné střílení. Trestné střílení provedla autorka první branky, Gabriela Tožičková, které se bohužel podruhé prosadit nepovedlo. Chodov tedy po první třetině odcházel do ostravské šatny za stavu 1:1.

Do druhé třetiny vkročily chodovské ženy s výhodou dosud nedohrané přesilové hry. Výhody využily hned v prvních pár vteřinách, kdy se prosadila krásnou střelou Anet Jarolímová po přihrávce Tožičkové. Po druhém vstřeleném gólu se hra Ostravy ještě víc přitvrdila a nastal velmi nepříjemný moment zápasu, kdy před ostravskou bránou zůstala ležet Martina Řepková se zraněním kotníku. Chodovská střelkyně se však ze střetu rychle otřepala a pokračovala v zápasu. Za stavu 2:1 se Chodov držel na útočné polovině, ale Ostrava stále hrozila z velmi rychlých a nepříjemných protiútoků. Ve 33. minutě vyslala krásnou střelu ze střední vzdálenosti obránkyně Adéla Jůzová, opět díky geniální přihrávce Jarolímové, 2 minuty na to se skvělým důrazem před brankou prosadila bojovnice Martina Řepková, které asistovala Petra Beránková. Na tříbrankové chodovské vedení odpověděl i ostravský útok v čele s Veronikou Viciánovou, střelou z první prostřelila Hanu Ranochovou v brance Chodova. Inkasovaná branka povzbudila Magdalénu Klímovou k rychlé brance, která mohla po přihrávce Lucie Primusové bekhendem překonat ostravskou brankářkou. Chodov tak po 2.třetině odcházel do šatny za stavu 5:2..

Ve třetí třetině chodovský tým začal hrát tak, jak se chce prezentovat: klid na hokejkách v co nejvyšším tempu. Ale Ostravě se stejně podařilo prosadit dorážkou v brankovišti. Chodov si však tuto brankou nenechal líbit a vzápětí tak odpověděla brankou Daniela Frantíková po přihrávce Jarolímové. Polovina třetiny byla plná zajímavých akcí, ale žádná z nich neskončila gólem. Ostrava se v 55. minutě rozhodla pro hru bez brankářky. To se jim však velmi nepovedlo a Martina Řepková (asis. Magdaléna Plášková) tak neměla sebemenší problém uklidit míček do prázdné ostravské brány. Další gól opět přidala Magdaléna Klímová po křižné přihrávce Primusové. I přes stav 8:3 pro Chodov se Ostrava stálé snažila hrát v šesti, jenže to na hřišti právě pobíhala Martina Řepková, která opět s lehkostí zakončila do prázdné branky (asis. Petra Beránková). Poslední branku utkání přidala Jana Vojáčková, jak jinak po asistenci Jarolímové. Střelkyně měla obrovskou radost z desátého vstřeleného gólu a chodovský tým se také moc těší na sladkou odměnu, kterou Janica napeče.