Poprvé v roce 2016 pokračovala 1. liga dorostenců. Turnaj hostil Chodov ve Sportovní hale Jižní Město a neměl se ziskem dalších 6 bodů žádné velké problémy. I po tomto víkendu tak Chodov povede svou divizi dorostenecké soutěže.

V prvním zápase Chodov nastoupil proti Benešovu. V sestavě tentokrát chyběla některá známá jména, naopak se v ní objevilo hned 5 starších žáků a dva hráči ze soupisky béčka. Utkání rozhodně nenabídlo žádnou strhující podívanou a výkon si chodovští určitě za rámeček nedají. Příslibem však jsou výkony nově nasazených hráčů, kteří byli na hřišti hodně vidět. První třetina skončila vítězstvím Chodova 4:2, když se trefili Švábek, Vávra, v oslabení Větrovský a Pěnička. I druhou třetinu Chodov ovládl těsně 3:2, kdy branky přidali Pěnička, Švábek a Adam. Třetí třetina pak přinesla výsledek 3:0, když se trefili Lebeda, Sklenář a Honza Novotný. Konečné skóre 10:4 asi zračí co se na hřišti dělo. Chodov byl lepší, měl více šancí, ale žádné drcení soupeře se nekonalo.

Druhé utkání bylo úplně jiné. Orka nastoupila s neskutečně pasivní taktikou a od úvodního hvizdu v podstatě čekala, kolikrát se chodovští střelci trefí. A ti se trefovali! Vždyť už po první třetině byl stav 9:0. V dalších třetinách Chodov přidal po čtyřech brankách a skóre se tak zastavilo až na 17:0. Celkem 5 bodů zaznamenal Jan Diviš (3+2), po čtyřech pak přidali Jakub Kraft (4+0) a Martin Řezáč (2+2).

Chodov má tak po 14. kolech na kontě jedinou porážku a celkem 39 bodů. V dalším kole mají chodovští dorostenci volno a budou tak jen na dálku sledovat své konkurenty.