V rámci 18. kola Tipsport Superligy sehráli muži zápas na půdě Pardubic. Byť tomu stav po dvou třetinách (2:2) nenasvědčoval, tak nakonec byl zápas slušnou přestřelkou, kterou Chodov ovládl v poměru 10:6.

Do zápasu vstoupil Chodov dobře. Držel míček, vytvářel si šance a v čase 4:17 se dostal do vedení, když se trefil Michal Strachota. Jenže Pardubice se nenechaly zaskočit a dál praktikovaly svou taktiku, která zpomalovala hru a nutila Chodov k chybám. Ty přišly a domácí je potrestali. Na 1:1 vyrovnal Dlesk a dvě minuty před první pauzou skóre otočil Bahník.

Druhá třetina začala tak, jak skončila první a Chodov se těžko dostával do hry. Změna přišla se stažením hry na dvě formace. Chodov si začal po polovině zápasu vytvářet více šancí a Pardubice bránily dlouhé minuty bez možnosti získat míček. Z tohoto tlaku také vyplynulo vyrovnání z hole Martina Pražana. Skóre po dvou třetinách tak bylo 2:2.

Do třetí části vstoupil Chodov s jasnou myšlenkou strhnout zápas na svou stranu a to se i podařilo. Během 19 vteřin 45. minuty se trefili Patrik Dóža a Miloš Tyl, ve 48. minutě zvýšil na 5:2 Martin Koutný a za následně přišla další gólová salva, když se během 131 vteřin trefili Petr Pražák, Patrik Dóža a Miloš Tyl a navýšili již na 8:2. Naneštěstí koncentrace chodovských hráčů opadla a Pardubice trestaly. Během dvou minut a čtyř vteřin dali domácí 4 branky a snížili na 8:6. Jenže poslední slovo měl opět Chodov. Nejprve Miloš Tyl trefil prázdnou branku a následně Martin Koutný nepohrdl pobídkou Patrika Dóži.

Chodov tak v Pardubicích zvítězil 10:6 a čtyři kola před koncem základní části Tipsport Superligy stále okupuje 2. místo s nepatrnou ztrátou na Mladou Boleslav.