DOPLNĚNO O VIDEO SESTŘIH

8. kolo starších žákyň, 1. koš – Blue i White se hrálo v neděli 24.1.2016 v hale TJ Radlice

Blue

První zápas jsme hrály proti Spartě a jako obvykle padlo poměrně hodně gólů. Vyhrály jsme 11:3. Náš druhý zápas jsme také vyhrály, ale již s menším náskokem. Konečné skóre v zápasu proti Mladé Boleslavi bylo 2:1. Námi nejvíce očekávaný zápas bylo finále. Hrály jsme proti těžkému soupeři - Tatranu. S vypětím všech sil jsme nakonec Tatran porazily s krásným výsledkem 6:2.

Tento turnaj jsme vyhrály. Naše radost z vítězství a z porážky Tatranu, který jsme ještě v této sezóně neporazily, byla obrovská. Všechny nedělní výhry byly postavené na dobrém výkonu naší brankářky a na radách našich výborných trenérů (Eliška Hofmanová a Ondřej Neuman).

Soupiska: Žaranová (G), Bohumínská, Mezerová, Meckelová, Škorpová, Balíčková, Fricová a Vostatková

autorka článku: Terka Balíčková

White

Děvčata sice všechna tři utkání prohrála, ale bojovnost v prvních dvou zápasech proti Wizzards a Tatranu si vyžaduje pochvalu a znamenala velmi přijatelné výsledky. Děvčata se snažila plnit herní úkoly a pokyny trenérského týmu. Bohužel následná zápasová pauza a nastřádaná únava z prvních dvou utkání se podepsala na posledním utkání. Nízká fyzická kondice a nevyhranost se projevila zejména v úspěšnosti 1 na 1, zvládnutí míčku na hokejce v pohybu a přehledu po hřišti. V těchto herních situacích jsme Spartě nestačily a to se odrazilo na výsledku. White - Wizzards 1:4 (Silbernáglová), White - Tatran 1:6 (Mariánová) a White - Sparta 1:11 (Červenková).

Soupiska: G - Rajtarová (mž), Mašková, Hájková, Mrázková, Ondráková, Kubíková, Mariánová (mž), Červenková (mž), Silbernáglová (mž), Szarazová (mž). 


Generální
partner

Partneři
klubu