FLORBAL CHODOV má nového partnera v oblasti doplňků stravy a pitného režimu. Stala se jím česká firma ISOLINE, která je dlouhodobým partnerem florbalové reprezentace, ale také například fotbalových Teplic či Zbrojovky Brno.

"Jsme velmi rádi, že se nám podařilo uzavřít spolupráci s ISOLINE a věříme, že půjde o dlouhodobý a oboustranně výhodný svazek. Věřím, že si v širokém sortimentu značky nalezne každý člen Chodova ten svůj oblíbený výrobek a ISOLINE tak pomůže k dalšímu sportovnímu rozvoji našich členů, neboť kvalitní pitný režim a doplňky stravy jsou dnes již nezbytnou součástí přípravy sportovce," říká marketingový manažer klubu a zároveň trenér David Podhráský a za ISOLINE ho doplňuje ředitel provozu Jan Bayerle: "Již několik let jsme partnerem reprezentačních celků českého florbalu, ale doposud jsme nespolupracovali s klubem v nejvyšší soutěži. FLORBAL CHODOV jsme si vybrali nejen pro jeho současné vynikající výsledky, ale také díky široké mládežnické základně, která zajišťuje klubu sportovní úspěch i do budoucna. Obdivujeme také píli v budování značky klubu a všeobecně přístupy, které mají nastaveny. Naším mottem je „dát něco navíc“, a to musí platit i u našich partnerů."

Výrobky ISOLINE jsou určeny pro aktivní lidi, kteří se věnují jak profesionálnímu, tak i amatérskému sportu. V širokém sortimentu ISOLINE si však najde své výrobky každý - od dětí, přes sportovce, až po rekonvalescenty. Kompletní sortiment ISOLINE si můžete prohlédnout na www.isoline.eu.

Kromě toho, že budou výrobky ISOLINE používat naše elitní týmy, tak je tu samozřejmě i možnost odběru pro členy se slevou 20% a přímého nákupu vybraných produktů v klubovém Checkpointu na hale Jedenáctka VS. O přesném způsobu objednávání budeme členy informovat v dalším klubovém newsletteru.


Generální
partner

Partneři
klubu