Nekompromisní a diskutabilní listina přinesla po 3-týdenní prodlevě další kolo starších žáků. Prořídlá sestava řady pražských týmů zavítala do Čakovic, kde se odehrál další turnaj prvního koše.

První utkání ukázalo slabiny soutěže v kombinaci s oslabenými soupiskami obou týmů. Relativně nízké tempo a řada nepřesností a nedůsledností přinášely spíše velmi vlažný florbal. Přesto v něm byli celou dobu určujícím týmem Chodováci. Určovali směr utkání i vývoj skóre, ale zejména vždy rychle inkasované branky po brankách vstřelených znamenaly, že Chodov nedokázal odskočit a nakonec musel za hrubou chybu přijmout "jen" remizu.

Chodov vs. Sparta Barrandov 4:4

Druhé utkání netrvalo dlouho. Přesně 11 vteřin po startu bylo dá se říci dohráno, když jasný ráz utkání dala rychlá branka Tatranu. Na hřišti byl pouze dominantní, neoslabený, prázdniny neslavící soupeř a proti němu zcela bezkrevný výkon našich borců, kupících jednu totální minelu na druhou. Asi v 6.minutě bylo dohráno za stavu 4:0. Vše ostatní už netřeba komentovat - zápas se pouze dohrával, čas strávený v hale takto se dal jistě využít lépe.

Chodov vs. Tatran 0:4

Nevyrovnané výkony a nemastné výsledky nás poslali do boje "o ničem". Dříve tento zápas znamenal potvrzení příslušnosti k "elitnímu koši" dnes je v řadě turnajů skvělým systémem zaručen pád obou celků. Výsledný efekt je předvídatelný - oba týmy čekají hrozivou X hodinovou přestávku na zápas "o ničem", který pak dle toho často ve velké míře vypadá. Aktivitu Chodováci udrželi pouze určitou část zápasu, kde nabrali pohodlné vedení. Pak nastoupilo uspokojení a znovu se společně se soupeřem, který už spíše korigoval, převážně dohrávalo.

Chodov vs. Black Angels 5:3

očima trenéra: "Hodně nevyrovnané výkony jednotlivců a jednotlivých pětek. Chyby, které děláme, nás provázejí celou sezónu, víceméně o všem víme, vše je řešitelné, ale trápí nás spíše nedostatek vůle a nadšení k tomu, abychom na těchto věcech dokázali zapracovat intenzivněji, efektivněji a snad i s větší vášní. Do toho nás letos opravdu hodně zmáhá adaptace na více našich týmů ve velmi neuspořádaném systému soutěže, kdy se opravdu prostředí mění tak rychle a zásadně, že se velmi těžko koncepčně pracuje na nějakém hráčském rozvoji. Každou chvíli hrajeme zápasy "o ničem" a pak najednou skokově narazíte naopak na TOP zápasy s kvalitními soupeři. Skoků v koších je tolik, že jednou dáte nálož, příště dostanete tvrdě na pr**l a prostě mizí přirozená a postupná soutěživost s hmatatelným progresem a vývojem nějakým konkrétním směrem."


Generální
partner

Partneři
klubu