První čtvrtfinálový zápas jsme odehrály v sobotu 5. března na domácí palubovce.

Na začátku zápasu to vypadalo, že možná Brno bude domácí lvice pořádně trápit, ale tři rychlé góly v půlce první třetiny naznačily ráz celého zápasu. Nejdříve se po pěkné kombinaci do „prázdné“ prosadila Klímová po asistenci Bachmaierové, po té Vrátná vyslala do brejku Řepkovou, která vymíchala gólmanku a nedala jí nejmenší šanci. Klímová byla při chuti a prosadila se ze vzduchu, když dorážela odraženou střelu Paulovičové.

Ve druhé třetině se hned z prvního protiútoku prosadila Vrátná po asistenci Řepkové. Pak vstřelila gól Primusová, která dorazila střelu Klímové. Ze standardní situace skórovala Beránková (asistence Řepková) a pak z rychlého protiútoku Bachmaierová (asistence Primusová). Následně Vrátná zůstala „za bukem“, kde ji přesnou přihrávkou našla Řepková a stav skóre již ukazoval 8:0. Do konce třetiny padla ještě desítka po gólech Lackové (asistence Tožičková) a Kuchařové (asistence Bachmaierová).

Stejná dvojice (tedy Kuchařová – Bachmaierová), která gólově zakončila druhou třetinu, začala i tu třetí. Dvanáctou branku vstřelila oslavenkyně Pilíková (asistence Řepková). Víko poté vymetla Bachmaierová (asistence Klímová). Jenže pak se objevila skulinka v chodovské obranné linii a inkasovaly jsme z hole Indrové. Konečné skóre 14:1 stanovila opět útočná dvojice Vrátná – Řepková.