V neděli 13.3 si juniorky udělaly výlet do Litvínova pod vedením Chosého a pana Margot (Josef Šimonek, Petr Gabriel) kde se jim podařilo získat 3 body.

Jako rozehřívací zápas před silnou Boleslaví je čekal domácí tým SK Bivoj Litvínov, který převálcovaly 11:1. V tomto zápase se nejvíce dařilo Julii Chaloupkové, která dala 4 góly, dále Karolíně Suché (2+1), Markétě Gabrielové (1+2), Elišce Císařové (0+3) Tereze Peštové (2+0), Michaele Blovské (1+0) a Tereze Pitterlingové (0+1). V zápase bylo jasně vidět kdo je skvěle připraven na další zápasy.

Poté je čekal těžký zápas proti Mladé Boleslavi, který už pro juniorky nebyl tak snadný. Do zápasu vstupovaly s bojovou náladou a touhou porazit Boleslav. I přes dobrý výkon golmanky Barbory Šimonkové se podařilo Boleslavi vstřelit 2 góly. Chodov jim na to odpověděl krásným golem Dominiky Tůmové a po první třetině vedla Boleslav pouze o jeden gól. Ve druhé třetině Barbora Šimonkové držela Chodov jak jen to šlo a tak Chodovačky využily příležitosti a Barbora Knotková dává gól z půlky. Stav se srovnal a zbývalo posledních 15 minut na rozhodnutí zápasu. Boleslav bohužel ještě přidala dala 2 góly a zvítězila tak 4:2.