Prvních 5 zápasů play off vynechal Miloš Tyl kvůli zranění, ale po návratu do sestavy je k nezastavení. Ve třech zápasech zaznamenal 8 bodů (7+1) a my jsme ho před druhým semifinálovým víkendem vyzpovídali.

Ahoj Miloši, 

vynechal jsi prvních pět čtvrtfinálových zápasů. Jak moc ses těšil do toho šestého?

Těšil jsem se moc, ale původně jsem nečekal, že nastoupím proti Spartě, k tomu mě donutila až druhá porážka u nás na Chodově.

Stal jsi se hvězdou posledního čtvrtfinále, Tvůj hattrick posunul Chodov dál. Jak moc sladký návrat do sestavy to pro Tebe byl?

Dlouho jsem se připravoval, aby můj návrat alespoň trochu klukům pomohl a že to dopadlo tak dobře, to už byla jen třešnička na dortu. (úsměv)

V prvním semifinále jste roznesli Buldoky v poměru 11:1. Sám sis přinesl střeleckou pohodu a vstřelil 4 branky. Jak moc jste se na brněnský tým připravovali?

Koukli jsme na pár videí a rozebrali jejich klíčové hráče, myslím, že po taktické stránce nás kouč dobře připravil.

S čím teď odjíždíte do Brna?

Do Brna jedeme pro dvě výhry, byl bych nerad, kdyby naši fanoušci museli trpět dalším podobným zápasem jako byl ten pondělní! (směje se)

Sleduješ také druhou semifinálovou sérii? Koho tam favorizuješ?

Sleduji a už jen kvůli těm zářezům od rozhodčích fandím Vítkovicím. Ale do finále podle mě postoupí Mladá Boleslav. 

V civilním povolání jsi masérem. Můžeš být i díky těmto zkušenostem nápomocen na střídačce?

Jasně, buď jsem přímo pomáhal Karlovi (Pelikánovi, fyzioterapeut Chodova – pozn. autora), když jsem nemohl hrát nebo když tu nebyl, tak jsem za něj zaskakoval. Takže kluky masíruju skoro pořád. (usmívá se)


Generální
partner

Partneři
klubu