Zatímco týmy juniorů a žen byly na startu roku 2017 100% úspěšné, tak mužům se to povedlo pouze z 33%, když podlehli Kladnu po nájezdech 6:7 a v tabulce Tipsport Superligy se poprvé v sezóně propadli na 3. místo.

Do zápasu lépe vstoupil Chodov a první branku roku 2017 vstřelil Martin Koutný. Gólová smršť se pak strhla po polovině první části. Nejprve vyrovnal v přesilovce Soukup, následně dostal exchodovský Michal Klápa Kladno do vedení, Chodov reagoval brankou Petra Pražáka a nakonec Kladno opět překlopilo vedení na svou stranu brankou Nusharta. To vše se stalo během 209 vteřin.

Druhá část hra nebyla na branky tak bohatá a o tu jedinou se postaral v čase 38:26 Martin Koutný. Již předtím Chodov pohrdl dvěma přesilovými hrami a také trestným střílením, které neproměnil Patrik Dóža.

Třetí část hry pak opět divákům nabídla přestřelku. Martin Pražan poslal Chodov do vedení v čase 43:49, za 75 vteřin ale vyrovnal Řehoř. Za dalších 24 vteřin se trefil Marek Vávra, ale vedení měl Chodov ani ne minutu a Přívara opět vyrovnal. Stav 5:5 vydržel necelé dvě minuty a Louvar využil nedůrazu domácí obrany a poslal Kladno opět do vedení. To se však nelíbilo Patriku Dóžovi a ten v 51. minutě svou typickou střelou vyrovnal. Ve zbytku normální hrací doby už branka nepadla a protože nerozhodlo ani prodloužení, muselo se jít do nájezdů.

V první sérii neuspěli Marek Vávra ani Nushart, ve druhé naopak uspěli Strachota i Řehoř a tak musela rozhodnout závěrečná série. Patrik Dóža si s Cmíralem neporadil, naopak Marek Soukup uspěl a rozhodl o tom, že 2 body jedou na Kladno.

Chodov tak pokračuje v sérii nepřesvědčivých výsledků i výkonů, propadl se na 3. místo tabulky a navíc ho čeká těžká série utkání s moravskými soupeři v pořadí Brno - Ostrava - Vítkovice.

Další domácí utkání čeká chodovské muže v neděli 29. ledna od 16:30 proti Vítkovicím.