Velmi zajímavý a velmi důležitý zápas čeká chodovské lvice v neděli 15. ledna doma na Jižním Městě. Ve florbalovém prime timu od 17 hodin se utkají s Bohemkou a bude bitva o 2. místo tabulky Extraligy žen, které má velmi důležitou roli v kalkulacích před startem play off.

Aktuálně je situace v tabulce taková, že vedou Vítkovice a mají 45 bodů, na druhém místě je Bohemka se 41 body, třetí je Chodov se 40 body a čtvrtý je Herbadent se 39 body. Už z toho je patrné, jak bude každý bod ze vzájemných zápasů důležitý. 

A proč je vůbec druhé místo v konečném účtování tak důležité? Je to jednoduché! V případě postupu do semifinále se tým na 2. místě jistojistě vyhne souboji s vítězem základní části, což skýtá velkou výhodu před týmy na 3. a 4. místě.

Z výše popsaných důvodů čeká oba týmy v neděli velmi důležitý zápas, který 6 kol před koncem hodně napoví, jak se týmy seřadí na 1. - 4. místě. V prvním letošním vzájemném zápase uspěla Bohemka, která lvice přivítala hned v prvním kole na Štvanici pod otevřeným nebem. V zápase se skóre přelévalo ze strany na stranu a Bohemka nakonec definitivně rozhodla v prodloužení a dala jasně najevo, že se s ní letos musí počítat.

Věříme tedy, že si v neděli najdete cestu na Jižní Město a povzbudíte lvice v jejich statečném boji!


Generální
partner

Partneři
klubu