V roce 2017 spustil Chodov ve spolupráci se společností KIKA projekt KIKA KŘESLO, díky kterému se fanoušci dostanou do bezprostřední blízkosti chodovských hráčů přímo během utkání.

Pilotním projektem bylo první utkání roku 2017, ve kterém Chodov 8. ledna hostil Kladno. Hned dva páry se sešly v těsné blízkosti chodovské střídačky a také v bezprostřední blízkosti samotného hřiště, na kterém se odehrával boj, který vyvrcholil až samostatnými nájezdy. 

Jedním ze šťastných výherců byl i Tomáš Badin, který si KIKA KŘESLO zasloužil správným tipem v soutěži na klubovém facebooku. Po zápase jsme se ho zeptali na jeho pocity. "Být "součástí" střídačky svého oblíbeného týmu byl skvělý zážitek! Jako hráče a začínajícího trenéra mě zajímal i průběh zápasu na střídačce, nesledoval jsem jen dění na hřišti." Zajímal nás také rozdíl mezi pohledem na hru z tribuny a z křesla jen metr vzdáleného od mantinelu. "Je to úplně o něčem jiném, hra je blíž, souboje intenzivnější a zážitek o hodně silnější," říká Tomáš a dodává, že kdyby měl možnost, tak by do křesla opět rád zasedl.

A tu možnost samozřejmě mít bude! Další domácí zápas čeká na Chodov v neděli 29. ledna a bude se jednat o reprízu loňského Superfinále proti Vítkovicím.

A jak se do křesla dostat? Pečlivě sledujte naše sociální sítě, ať vás v týdnu před zápasem nemine další soutěžní kolo!


Generální
partner

Partneři
klubu