10:0 (1:0,4:0,5:0)

Do utkání jsme vstoupili rozpačitě a vůbec holky nezahrály co jsme po nich chtěli. Nabádali jsme je hrát aktivně na balónku. Hra hlavně postrádala přesnost přihrávek a tragická byla střelba na branku. Přesto jsme v první třetině dali aspoň jednu branku.

Do druhé třetiny jsme v šatně důrazně připomněli, co chceme hrát a aby byly trpělivé. V průběhu se to zlepšovalo a přicházely i kýžené šance, jen ta koncovka byla pořád neuspokojivá.

Díky zlepšenému výkonu jsme během pár minut druhé třetiny rozhodli o výsledku utkání a zlomili definitivně odpor soupeře. Do třetí třetiny jsme mohli zapojit další hračky s výhledem na další utkání a viděli je v zápasovem tempu. Po zlepšeném průběhu utkání si holky vytvářely další šance a i tolik potřebné branky. V závěru utkání jsme si mohli vyzkoušet herní varianty, které se nám můžou hodit v dalších ligových bojích. Chci holkám poděkovat za trpělivou hru a víru v sebe sama, přestože se nám vstup do utkání vůbec nezdařil. Poctivou hrou dokázaly, že body zůstaly na Chodovské tvrzi.


Generální
partner

Partneři
klubu