Chodovští muži po několika slabších vystoupeních opět zabrali. Využili sobotního zaváhání Tatranu a po nedělním vítězství na hřišti Bulldogs Brno se opět dostali na druhé místo tabulky Tipsport Superligy.

Chodov vstoupil do utkání za Janem Barákem v brance a několika změnami v sestavě. Od začátku měli Chodováci lehce více ze hry, ale skóre se měnilo až v 15. minutě, kdy se krásně nad rameno trefil Michal Strachota. Vedení vydrželo Chodovu přibližně 2 minuty a poté skvělou individuální akcí vyrovnal Jiří Koutný. Do šaten však šel s vedením Chodov. Rozhodčí poslali domácí do oslabení a přesilovou hru využil dorážkou Dan Kašovský.

Druhá třetina se nesla v podobném duchu, Chodov se snažil tvořit a Brno vyráželo do nebezpečných protiútoků. Skóre nejprve dvakrát posunuli hosté, když se trefili Martin Pražan a Miloš Tyl, ale Brnu se opět podařilo snížit, když se tečí prosadil Juhaňák. Po této brance se Brno dostalo více do hry a do konce třetiny bylo lepším týmem, ale Chodov nápor ustál.

Na začátku třetí třetiny ustál Chodov oslabení a ve 46. minutě opět udeřil, když se podruhé v zápase trefil Michal Strachota. Domácí se nevzdávali a další přesilovou hru už využili, když se trefil Jiří Koutný. Jenže radovat se mohlo Brno pouze 25 vteřin. Martin Koutný totiž doslova dotlačil míček do branky a bylo to 6:3. Ani po této brance Brno nesložilo zbraně a Jiří Bauer vykřesal jiskřičku naděje. Domácí se tak mohli odhodlat k power play, ale místo dalšího snížení přišla branka do opuštěné klece z hole Patrika Dóži. Ani třetí branka Jiřího Koutného, která padla 3  vteřiny před koncem, už nemohla nic změnit na vítězství Chodova.

Chodov tak dokázal opět zvítězit na půdě Brna a posunul se na druhé místo tabulky. Toto postavení bude hájit v příštím kole na hřišti Ostravy, kde se mu v posledních letech zrovna moc nedaří.