V neděli nás čekal soupeř, který nás první ligový zápas této sezóny porazil pod širým nebem na Štvanici, takže jsme všechny měly o motivaci k výhře postaráno.

Do první třetiny jsme vletěly jako pravé lvice a statečně se bily o každý balón, i když jsme na rozdíl od soupeře začaly hrát na dvě lajny. Už na začátku třetí minuty jsme daly první gól, kdy se přesnou ranou prezentovala Tereza Urbánková po nahrávce Jany Vávrové. Nedlouho poté si tyto hráčky role vyměnily, a tak jsme po prvních pěti minutách již vedly 2:0. Bohemka se zmohla na slabý odpor, kdy se po asistenci Zittové prosadila Semeráková. Chodovačky ale dokázaly do konce třetiny vstřelit ještě dva góly – nejdříve se prosadila Martina Řepková (Jana Vávrová) a po hezké brejkové situaci Tereza Urbánková (Martina Řepková).

Ve druhé třetině jsme postupně navyšovaly skóre. Nejprve se pěknou tvrdou ranou trefila Gabriela Tožičková, které nabila její parťačka z obrany Nikola Kuchařová. Následně našla Tereza Urbánková pěkně na středu volnou Janu Vávrovou, a to vedlo k tomu, že Bohemka za stavu 6:1 vystřídala gólmanky. My jsme zase rozšířily hru na tři kompletní pětice. V poslední minutě ale novou brankářku prostřelila Petra Beránková, které nahrála Magdaléna Plášková.

Třetí třetina byla na branky nejchudší a výsledkově vyrovnaná. Nejprve dala gól ze vzduchu hostující Rybičková a za Chodov se dokázala prosadit v hezkém úniku pouze Martina Řepková. Možná to může vypadat, že se zápas jen dohrával, ale snažily jsme se dál budovat náskok a ukázat soupeři, kdo z nás si zaslouží vyhrát. V brance nás několika povedenými zákroky podržela Hana Ranochová. S posledním hvizdem rozhodčích skončilo utkání k naší spokojenosti skórem 8:2.