Florbalové soutěže už jsou v roce 2017 v plném proudu a ty, které se rozhodují v play off, pomalu kvapí ke konci základní části. V tomto období je sběr bodů samozřejmě ještě složitější, protože všechny týmy upevňují svoji pozici před startem vyřazovacích bojů. Proto také týmy potřebují mohutnou podporu svých fanoušků.

Chodovské muže čekají poslední 3 domácí zápasy, ale pouze 2 se odehrají na Jižním Městě a ten třetí bude exportován do Plzně. Pro fanoušky, kteří by chtěli do Plzně vyrazit, připravujeme fanouškovský autobus, o jehož vypravení budeme informovat později. Naše pozornost se samozřejmě upírá hlavně ke zbylým dvěma zápasům, které se odehrají na Jižním Městě. V neděli 29. ledna přivítají muži Vítkovice v repríze loňského Superfinále a na tento zápas je pro každého VSTUP ZDRAMA a v pondělí 20. února čeká celý klub první letošní TV zápas!

neděle 29. ledna, 16:30, SH Jižní Město, 1. SC TEMPISH Vítkovice

pondělí 20. února, 18:00,  SH Jižní Město, FBŠ Bohemians - TV UTKÁNÍ!

Lvice čekají také poslední 3 domácí utkání, která se všechna odehrají na Jižním Městě. Postupně přivítají tři týmy ze spodní části tabulky. V neděli 12. února přivítají Olomouc, o týden později dorazí nováček soutěže Panthers Praha a v úplně posledním kole přijedou Vinohrady a tento zápas se bude hrát v zatím neurčeném termínu v pracovním týdnu.

neděle 12. února, 17:00, SH Jižní Město, FBS Olomouc

neděle 19. února, 17:00, SH Jižní Město, Panthers Praha

Základní část samozřejmě finišují i týmy juniorů a juniorek. Juniory čeká už tuto sobotu velké pražské derby s Tatranem, které se odehraje od 19:45 na hale Jedenáctka VS a hned o dalším víkendu čekají juniory další dvě domácí utkání s Black Angels (sobota, 17:00, SH Jižní Město) a Bulldogs Brno (neděle, 13:30, SH Jižní Město).

Juniorky pak čekají hned čtyři domácí klání. O tomto víkendu hostí na hale Jedenáctka Jihlavu (17:00) a České Budějovice (11:30), o víkendu 11. a 12. února pak budou hostit Mladou Boleslav a Bohemku.

Přijďte fandit našim elitním týmům, dobře se pobavit a především se také něco přiučit od těch úplně nejlepších!


Generální
partner

Partneři
klubu