Los nám přiřkl do skupiny těžké soupeře Tatran a Boleslav.

Tatranky vstupovaly do zápasu v roli jasného favorita. O to překvapivější bylo, když se nám podařilo jít během druhého střídání do vedení 1:0. Soupeřky zpozorněly a zapnuly na plné obrátky. Brzy bylo srovnáno. Chodovačky trpělivě bránily a snažily se obětavě blokovat střely soupeřek. Nerozhodný stav vydržel do páté minuty, pak ale soupeř udeřil. Bylo evidentní, že Tatranky jsou mimořádně dobře sehrané a mají kvalitní střelbu. Náš blok nakonec prolomily a postupně navyšovaly své vedení, až na konečný stav 9:2.

Druhé utkání nabídlo atraktivního soupeře z Mladé Boleslavi. Holky vstoupily do utkání skvěle. Soupeřky pohybově stíhaly a nepouštěly je ke střelbě. Bohužel se nám nedařilo ke skvělému výkonu v obraně připojit i kombinaci směrem dopředu. Když už jsme si nějakou šanci vytvořili, tak se nám nepodařilo v klíčový okamžik skórovat. Vždycky to šlo buď vedle, nebo do gólmanky. Soupeřkám tam přece jen něco spadlo a my jsme toho góla ne a ne vsítit. Výsledek 0:5 sice nevypadá přesvědčivě, ale holky si za souboj s Boleslaví zaslouží pochvalu, protože po celou dobu se soupeřem držely krok. Do příště zlepšíme střelbu a kombinaci a ono to dopadne lépe J.

Po druhém zápase ve skupině následovala dlouhá pauza před zápasem o 5. místo. Některé hráčky využily pauzy k občerstvení a některé ke studiu práce s editorem fotografií ve svých chytrých telefonech. Kreativní chvilka o pauze se ovšem bohužel nepřenesla do zápasu. Celý zápas o 5. místo se chodovačky trápily. V koncovce se holkám nedařilo a kupily se i chyby v obraně. No prostě zápas blbec. Výsledek nebyl důležitý, hlavní bylo se ctí dohrát, nemyslet na vysokou prohru a do příště najít motivaci opět bojovat se soupeři…

Turnaj v Rudné se výsledkově nevyvedl, každopádně děkujeme za podporu přítomným rodičům a fanouškům a těšíme se na souboje na dalším turnaj.


Generální
partner

Partneři
klubu