Na přelomu ledna a února tradičně nalezneme reprezentační přestávku nejvyšších soutěží. Mužskou reprezentcaci čeká soustředění v Chomutově, junioři se sejdou ve stejném městě, ale čekají je zde i dvě přátelská utkání proti Švýcarsku a juniorky míří na Polish Cup. Pouze ženská reprezentace se nesejde, neboť zatím nebylo zvoleno nové vedení.

V tomto reprezentačním termínu vyrazí na reprezentační srazy hned 10 zástupců. Na soustředění mužské reprezentace odjede stabilní čtveřice Tomáš Sýkora, Tom Ondrušek, Ondřej Mikeš a Martin Pražan, které tentokrát doplní i duo Jan Barák, Michal Podhráský. Na přátelská utkání se Švýcarskem pojede duo chodovských juniorů ve složení Martin Řezáč a Michal Strnad. V nominaci byl i Daniel Eremiáš, který se bohužel musel omluvit kvůli zranění z víkendového zápasu juniorské ligy.

V nominaci juniorek pak najdeme Markétu Svačinovou a nově i Karolínu Kellovskou, které s týmem vyráží na Polish Cup, který bude jednou z posledních příprav na květnové MS ve Švýcarsku. Na stejném turnaji se představí v dresu slovenských juniorek Kristina Belicová.


Generální
partner

Partneři
klubu