Po poměrně hladkém postupu do semifinále přes Otrokovice čeká na obhájce titulu očekávaný semifinálový soupeř v podobě Vítkovic. Repríza loňského semifinále začně o Velikonocích na Jižním Městě.

Půjde o jejich devátý vzájemný souboj Chodova a Vítkovice v play-off v historii. Třikrát spolu měřili síly ve čtvrtfinále a pokaždé zvítězily Vítkovice (2-1, 3-0 a 4-2), ve třech semifinále Vítkovice uspěly dvakrát, loni v cestě za titulem zvítězil Chodov 4-2. Tito soupeři se také již dvakrát utkali v Superfinále, v roce 2013 zvítězily Vítkovice 4:3, Chodov jim oplatil porážku o tři roky později poměrem 5:4.

Hlavní trenér Chodova toto složení semifinále očekával: "Už po základní části bylo na 99% jasné, že to tak dopadne, takže se určitě nejedná o žádné překvapení." A jaká má očekávání od reprízy loňské série? "Bude jednat o neskutečně vyrovnanou sérii, ve které budou rozhodovat drobnosti. Vítkovice od minulé sezóny velmi posíliy, mají v kádru mnoho zkušených individualit, které jsou ošlehané play off boji v domácí soutěži, v zahraničí i v reprezentaci, takže nás nečeká nic lehkého. Samozřejmě také víme, že je tu obecný zájem mít v Superfinále ostravského zástupce, takže jdeme trošku proti všem," uzavírá s úsměvem chodovský lodivod David Podhráský.

Semifinálová série začíná v neděli 1. dubna v 18 hodin na Jižním Městě a pokračuje o den později, tedy na Velikonoční pondělí, ve 20 hodin na stejném místě před kamerami České televize a my vás na ni srdečně zveme!

#wearechodov


Generální
partner

Partneři
klubu