Fantastickou sezónu korunovaly juniorky ziskem zlatých medailí, když v rozhodujícím třetím zápase finálové série porazily vítěze základní části Vítkovice na jejich hřišti a získaly poprvé v historii titul v této kategorii.

Juniorky, které se v základní části umístily na 2. místě a poté vyřadily Mladou Boleslav a FBC Ostrava, vstoupily do finálové série domácím vítězstvím 3:2 a v sobotu tak měli v ruce matchball na hřišti soupeře. 

Vítkovice se ale nedaly a po vítězství 4:1 vyrovnaly stav série a opět se před 3. zápasem vrátily do pozice favorita. Když pak po 1. třetině rozhodujícího zápasu vedli 3:1, naděje na premiérový titul začaly uvadat. Ale lvice se nevzdávají a platí to i pro ty juniorské. Karolína Kellovská, Nela Jiráková a kapitánka Dominika Tůmová ve druhé třetině otočily skóre na 4:3. Ve třetí třetině už chodovská obrana v čele z brankářkou Terezií Květoňovou neinkasovala a mohla prokuknout obrovská chodovská radost!

Za celý klub posíláme juniorkám obrovskou gratulaci a věříme, že v sobotu budou slavit titul i jejich zkušenější kolegyně!

#wearechodov


Generální
partner

Partneři
klubu