Po více než měsíční pauze se v pondělí 21. května sešel mužský tým aby pod vedením kondičního trenéra Karla Frýda zahájil přípravu na novou sezónu. Na startu přípravy se sešlo 22 hráčů včetně nové posily Mikuláše Krbce, navrátilce Ondřeje Vošty a mnoha mladých hráčů z úspěšné klubové juniorky.

Hlavní trenér David Podhráský nastiňuje, co hráče v průběhu dalších měsíců čeká. "V nadcházejících týdnech nás čeká tolik oblíbené nabírání kondice pod vedením Karla Frýda a do toho budeme zapojovat i florbalové tréninky. Začátkem srpna nás čeká tradiční teambuldingový víkend, následně Czech Open a po ještě jedna prestižní akce, o které však zatím nemohu mluvit," říká muž, kterého čeká 6. sezóna v pozici hlavního trenéra mužského týmu.

SLEDUJTE PRŮBĚH PŘÍPRAVY NA INSTAGRAMU

Chodovský kádr na startu přípravy registruje poměrně dost změn. Na stratu přípravy se neobjevili Michal Kotlas, David Bouša, o jejichž konci můžete číst ZDE, Miloš Tyl, Michal Strachota a Jan Fiala, kteří se rozhodli již nadále nepůsobit v nejvyšší soutěži a Zdeněk Žák, o jehož služby už trenéři nemají zájem a může si hledat nové angažmá. O místo v sestavě naopak bude uslilovat mnoho talentovaných mladíků v čele s reprezentantem Mikulášem Krbcem. Ze švýcarského Zugu se po ročním angažmá vrací Ondřej Vošta a z chodovské juniorky se do elitního týmu posunul kvintet Daniel Maxa, Jan Vacenovský, Michal Strnad, Martin Řezáč a Šimon Doubek. I ke stavu kádru jsme poprosili Davida Podhráského o pár slov. "S prezidentem Michalem Bauerem máme dlouhodobou vizi, jak kádr budovat. Aktuálně se nám potkávají dvě věci a to konec jedné generace hráčů a zároveň postup silných juniorských ročníků do mužské kategorie. Pro tyto hráče z naší mládeže chceme vytvořit prostor a teď bude pouze na nich, zda příležitost chytí za pačesy a dokáží nám, že si místa v sestavě zaslouží. Osa týmu zůstala pohromadě, věříme, že se k ní rychle přidá Mikuláš Krbec a musím přiznat, že řešíme ještě jedno jméno, neboť rozhodnutí Michala Strachoty nás trochu zaskočilo. Díky spolupráci v rámci Floorball Group by se po dokonční studijních povinností měl k týmu ještě připojit i Petr Stejskal ze Startu, který se pokusí také urvat svoje místečko v kádru." uzavírá ke stavu soupisky hlavní trenér.

I v letošním roce budeme o trénincích elitního týmu poctivě reportovat, tak sledujte naše sociální sítě především pak Instagram.

Kádr na startu přípravy na sezónu 2018/19

brankáři: Jan Barák, Martin Frühbauer, Karel Šantora 

hráči v poli: Šimon Doubek, Filip Chmelíček, Daniel Kašovský, Martin Koutný, Mikuláš Krbec, Marek Matejčík, Daniel Maxa, Ondřej Mikeš, Tom Ondrušek, Ondřej Plíhal, Michal Podhráský, Martin Pražan, Martin Řezáč, Michal Strnad, Tomáš Sýkora, Jan Vacenovský, Marek Vávra, Tomáš Vávra, Ondřej Vošta


Generální
partner

Partneři
klubu