Letošní výprava do švédského Falunu na Jalas Floorball Cup čítá více než 300 členů, kteří budou reprezentovat Českou republiku a také 5 klubů. Kromě Chodova budou ve Švédsku k vidění i dresy Slavie Plzeň, Paskova, Nehvizd a 101. Sportovní. V tomto článku můžete průběžně sledovat dění z Falunu, výsledky, odkazy a další novinky.

NEZAPOMEŇTE SLEDOVAT

Facebook
Instagram
Živé přenosy
Výsledky
Turnajový web
Facebooková událost


 • Aktuálně to vypadá na příjezd kolem 17. hodiny k hale Jedenáctka! 🚌🇨🇿
 • Frčíme směr Praha! Aktuální odhad příjezdu je kolem 16. hodiny, ale budeme ho upřesňovat na základě dopravní situace. A pozor! Chodovské busy přijedou k hale Jedenáctka! 🚌🇨🇿
 • PONDĚLÍ - v 9:00 se vyloďujeme v Rostocku a míříme domů! O přesném čase příjezdu budeme informovat zde i na sociálních sítích a chodovská část výpravy se bude vracet na JEDENÁCTKU!
 • NEDĚLE - video - Brzké vstávání, organizační šrumec apřejíždění do 15 kilometrů vzdáleného Borlenge. To bylo nedělní ráno! Odpálili ho už v 8 ráno 05ky, které bohužel prohráli ve čtvrtfinále a turnaj pro ně skončil. V 8:50 nás pak čekala trojitá dávka florbalu. 04ky si v klidu zajistili postup do semifinále a jsou naším největším želízkem v ohni, 06ky zakončili turnaj další výhrou a trenérský tým se ctí ukončil turnaj prohrou 3:7. Pak již všechny zraky směřovali k prestižní kategorii 01 a čtvrtfinálovému zápasu. Kluci ho proti Plzni bez problémů zvládli a po výhře 8:1 postoupili do čtvrtfinále. Tým 04ek naopak svou pouť skončil. Kluci doplatili na klasickou českou nemoc - střeleckou impotenci a podlehli v semifinále 1:3. Končí tak na děleném 3. místě. Posledním týmrm ve hře zůstali kluci 01, kteří si nejprve ve čtvrtfinále poradili s Ostravou, ale semifinálový soupeř byl již nad jejich síly a tým, který měl pouze 3 hráče ročníku 2001 tak skončil na děleném 3. místě.
 • SOBOTA - video - Po pátečním úšpěšném dni jsme do soboty vstoupili tak napůl. Zatímco kluci 04 se probudili do růžova a v 8 ráno soupeře zdolali, tak holky 01 těsně podlehly 1:2. Hned v 8:50 nás čekal další dvojboj, který opět dopadl polovičatě. Kluci 01 ve velké bitvě remizovali se švývcarským Thurgau a holky 04 doplatily na neproduktivitu a prohrály 0:2. Před polednem pak následovaly 3 výhry. Nejprve se zaskvěly holky F03, které zdolaly Täby, následovali je junioři a poté také trenérský tým s několika mladíky v sestavě. Odpolední blok zahájila porážka 06tek, kterým už videtelně docházely síly a poté následovala další dívčí bitva Chodova a Pixba a i tentokrát uspěla chodovská děvčata! Večer se rozjel chodovský válec, během chvilky se museli sklonit hráči AIK před 01kami, následně švýcarský Thurgau před 04kami a 06ky si zase pochutnali na Falunu. Přes náročné základní skupiny se do play off prokousaly týmy P01, P04 a P05.
 • PÁTEK - video - Přes noc celá výprava nabrala síly a hned ráno vyrazila směr snídaně a hala dívčí letka! Postupně nastoupily F03ky a remizovaly 3:3, navázaly na ně P04ky, které také zapsaly remízu a trojboj uzavřely P01ky nešťastnou prohrou 1:2. Na elitní hale podruhé naskočili do turnaje najši nejmladší, ale na svého soupeře bohužel nestačili. Páteční dopoledne nám nebylo přívětivé, nepovedly se ani další dva zápasy. Oběd tedy přišel vhod. Odpolední program zahájili junioří další velkou bitvou se slavným jménem, tentokrát z toho byla remíze s Örebro. Následovala skvělá výhra našich nejmladších děvčat v kategorii 04 a hned po ní bitva o rok starších dívek proti legendárnímu Pixbu, kteru holky vyhráli 3:0. A pak už bylo 17:10. To zanamená, že se v jednu chvíli objevilo na hřištích 5 chodovských týmů. Na Jalas Aréně vyhráli kluci 06 14:2, na Lugnetu pak zvítězili kluci a holky v kategorii 07 nad Falunem, kluci 02 porazili Örebro a tým trenérů zdolal Falun. Samozřejmě tušíte háček, za mužský tým nastoupila juniorka. Jediný neúspěch zaznamenali 03ky, ale to je jen slza v moři odpoledních vítězství. A na vítězné vlně se jelo i dál! Zvítězily oba naše týmy 04 a všichni se mohli těšit na poslední dvojzápas, který začínal ve 21:20. I tato pozdní tečka za dnem vyšla. Kluci v kategoriích 05 i 01 suverénně zvítězili a den tak končíme se skvělou binací 10 výher, 3 remízy a pouze 4 porážky!
 • ČTVRTEK - video - Hodně z ostra začal turnaj pro chodovské týmy. V areálu Lugnet je 6 hracích ploch a v 11:20 hned 5 z nich ovládly chodovské týmy. První chodovská vítězství si připsaly týmy P02 a F01, bodík za remízu urvali kluci z P04 a dívčí týmy F03 a F04 bohužel na švédské soupeřky nestačily. Hned v dalším časovém bloku nastoupil na hřiště falunské Jalas Areny náš nejmladší tým P07. Přestože kluci a holky zřejmě poprvé v životě naskočili na hřiště 40 x 20, tak naprosto excelovali a švédského soupeře smázli 10:1. Následně přišla dvojice těsných proher se švédským velkoklubem AIK. V kategorii P01 i HJ18 jsme podlehli 2:3. Poté přišly tři výhry kategorií P06, P05 a P03 a také nějaké ty prohry, ale to nikoho nezajímá. Den pak uzavřely týmy P01, který remizoval 3:3 a junioři, ktečí zvítezili 3:0. Den jsme tak zakončili s bilancí 7 výher, 2 remízy a 8 proher, ale nutno řict, že v tomto výčtu jsou i dvě prohry trenérského týmu.
 • První týmy odchází směr zápasové haly
 • Přibližně v půl 9 dorazily všechny autobusy před ubytování, začínáme aktuální zpravodajství na FACEBOOKU a INSTAGRAMU
 • V 19 hodin jsme opustili území Německa a trajektem jsme se přesunuli do Dánska
 • Poslušně hlásíme, že jsme v 8:42 vyrazili z Letňan směr Falun

Generální
partner

Partneři
klubu