Dorostenky tuto neděli čeká možná rozhodující dvojutkaní prozatímní sezóny. Vývoj sezóny způsobil to, že tabulka v boji o postupové pozice do play off je neskutečně vyrovnaná. Díky této vyrovnanosti se za vedoucí akademií Mladé Boleslavy seřadili tři pražské celky a jak tomu bývá tak na někoho vždy zbyde "černý petr".

  Nejlépe z této trojce to má zatím rozehrané tým Bohemians, který má před Chodovem náskok bodu a Tatranem náskok bodů dvou. A právě souboj mezi týmem Chodova a Tatranu ozdobí nedělní odpoledne. Ale pojďme popořadě. Prvně se naše slečny utkají s týmem Kutné Hory a to od 12:30. Až poté od 16 hodin je čeká zápas s velkým Z. Jak již bylo řečeno, prohra by byla velkou komplikací v cestě do play off a postup by neměly holky již vyloženě ve svých rukou. Doufejme ze krásně rozjetou sezónu holky zvládnou dotáhnout ještě o stupínek výše. Tento víkend o tom velice napoví.

Nominace 15.3. 

Tereza Šverclová, Natálie Horynová, Michaela Horáková, Markéta Gabrielová, Michaela Irová, Dominika Tůmová, Anna Klímová, Julie Chaloupková, Kristýna Mokrišová, Markéta Svačinová, Laura-Elena Voštiarová, Tereza Peštová, Martina Šišková, Nikol Zezulová, Barbora Knotková, Karolína Suchá.

Sraz v 11:30 ve SH Gymnázia Dr. Pekaře Mladá Boleslav. S sebou dres, míček, kartičku VZP/OP.


Generální
partner

Partneři
klubu