Rok se s rokem sešel a Chodov je opět jediným klubem v republice, který má zastoupení v semifinále všech čtyř elitních soutěží. Svou účast mezi nejlepší čtyřkou uhájili muži, ženy, juniorky i junioři!

Muži šli do play off ze 3. pozice a ve čtvrtfinále si poradili s Ostravou 4:2 na zápasy. V boji o Superfinále je čeká nejtěžší možný soupeř, kterým je obhájce mistrovského titulu z Mladé Boleslavi. Série začíná na půdě soupeře 23. a 24. března, v sobotu se bude hrát od 19:30, v neděli pak od 20:15 před kamerami ČT Sport.

Lvice postouply do play off z 2. místa po základní části a ve čtvrtfinále bez problémů vyřadily Panthers Praha 4:0 na zápasy. V semifinále čeká obhájkyně stříbra ambiciózní tým FBC Ostrava. Oba týme se letos utkaly nejen v Extralize, ale také ve finále pohárové soutěže, kterou po dramatickém boji ovládly hráčky Ostravy a chodovské lvice tak budou mít o motivaci navíc. Série začíná 23. a 24. března na chodovské půdě, v sobotu se bude hrát od 18 hodin, v neděli pak od 16 hodin.

Oba juniorské týmy díky svému umístění po základní části vynechaly osmifinále a naskočily rovnou do čtvrtfinále. Junioři, kteří skončili v základní části na 4. místě, ve čtvrtfinále dvakrát zdolali Pardubice a v semifinále si zahrají proti obhájcům titulu z Bohemky. Série začíná o víkendu 23. a 24. března na půdě soupeře. 

Juniorky, které ovládly základní část soutěže, vypráskaly ve čtvrtfinále Liberec a jako semifinálového soupeře si vybraly Tatran Střešovice. Semifinále začne 30. března na chodovské půdě, o den později se oba týmy utkají na půdě Tatranu.

Unikátní statistiku elitních týmů doplňují i další týmy, jejichž soutěže vrcholí republikovým finále. Dorostenci skončili ve své divizi na 2. místě a v 1. kole předkola se utkají s Ústím. Hrát se bude v sobotu 24. března na Jižním Městě. 

Dorostenky jsou před posledním dvoukolem na 2. místě své divize a i ony míří do play off.

Již dlouhou dobu mají postup na MČR zajištěn starší žáci, kteří jasně vládnou své divizi a mohou se v klidu chystat na finálový turnaj, který se bude konat ve Znojmě. Na tomto turnaji budou chodovští starší žáci bojovat o třetí titul v řadě!

Sezóna je tedy rozehraná fantasticky a bez přehánění můžeme říci, že Chodov je aktuálně nejúspěšnějším klubem v České republice!


Generální
partner

Partneři
klubu