První semifinálový víkend nejvyšších soutěží je za námi a zatímco lvice si doma dvakrát poradily s Ostravou, tak muži a junioři na hřištích soupeřů neuspěli a budou muset doma hodně zabrat. O druhém semifinálovém víkendu pak vstoupí do boje i juniorky.

Lvice beze zbytku využily domácího prostředí a po vítězstvích 8:5 a 10:6 si vezou do Ostravy vedení 2:0 v sérii. Během víkendu řádila především Martina Řepková, která zaznamenala 8 bodů a nadále vládne kanadskému bodování play off.

Trochu produktivity by si měli od svých kolegyň půjčit chodovští muži. Ti sice na půdě Mladé Boleslavi odehrály dva vyrovnané zápasy, ale mizerná produktivita byla hlavní příčinou dvou proher. Série se nyní stěhuje na Jižní Město a muži věří v podporu svých fanoušků a členů klubu. Hrát se bude v sobotu 30. března od 19 hodin a v neděli 31. března od 20:15, přičemž druhý zápas bude přímým přenosem vysílat Česká televize.

Junioři začali semifinále na půdě vítěze základní části a byli Bohemce zdatným soupeřem. V sobotním zápase dlouho vedli a gól na 6:5 inkasovali ve dvojnásobném oslabení až 62 vteřin před koncem. V neděli tahala Bohemka od začátku za delší konec provazu a přestože se Chodov několikrát přiblížil, tak nakonec podlehl 11:6. Velký rozdíl byl v počtu přesilových her 10:5 ve prospěch Bohemky a především v jejich využití, když domácí vládli 4:0. 3. zápas série odehrají junioři v neděli 31. března od 17 hodin na Jižním Městě.

Do semifinále o víkendu vstoupí i juniorky. Ty čeká pražské derby s Tatranem. Série na dva vítězné zápasy začíná v sobotu 30. března v 16:30 na Jedenáctce, od den později se pak hraje na Tatranu.

Na závěr musíme zmínit i postup dorostenců do čtvrtfinále play off, když si v předkole dvakrát poradili v Ústím.


Generální
partner

Partneři
klubu