Sezóna 2018/19 byla definitivně ukončena galavečerem, který proběhl v O2 Aréně a na kterém byly vyhlášeny ankety Florbalista sezony 2018/2019. Na pódiu se hned třikát objevila Martina Řepková a potlesku se dočkali také zlatí medailisté z juniorského MS. Pojďme si projít umístění našich hráčů a hráček.

Hlavní ankety Florbalistka a Florbalista sezóny skončili bez překvapení. Mezi ženami vyhrála Eliška Krupnová a mezi muži Matěj Jendrišák. V elitní desítce žen měl Chodov 2 zástupkyně a to Martinu Řepkovou na 3. místě a Nelu Jirákovou na 9. místě. Mezi muži se na 6. místě umístil Tom Ondrušek. 

V prestižní anketě o nejužitečnější hráče nejvyšších soutěží vládla poprvé v kariéře Martina Řepková, v elitní desítce pak skončila i Jana Chritianová. Mezi muži se na 5. místě umístil Jan Barák a 8. a 9. příčku obsadili Marek Matejčík a Tom Ondrušek.

V divácké anketě o Hvězdu sezóny se opět radovala Martina Řepková, mezi muži vyhrál Filip Langer. 

Nejlepším brankářem sezóny se stal Lukáš Souček, Jan Barák obsadil 6. místo. Mezi brankářkami vládla Nikola Příleská, Jana Christianová skončila těsně za ní a Kristýna Provázková byla na 6. místě.

Mezi juniory kraloval Filip Langer, Šimon Doubek pak obsadil 9. místo. Mezi juniorkami vyhrála Eliška Chudá, Markéta Svačinová obsadila 10. místo. 

Kategorii trenérů ovládlo duo Pavel Brus a Tomáš Martiník, David Podhráský se umístil na 6. místě, Michaela Marešová na 2. pozici a Lukáš Procházka na 4. místě.

Kategorii rozhodčích ovládli Petr Černý a Jiří Janoušek.

Vrcholem večera bylo ocenění juniorských mistrů světa, kterého se zúčastnili Šimon Doubek a Daniel Eremiáš. Martin Řezáč toho času objevuje Kanadu.


Generální
partner

Partneři
klubu