Další ročník největšího mezinárodního florbalového turnaje dospělých ovládne od čtvrtka Prahu. Na letošním Czech Open bude k vidění hned 7 týmů zastupujících Floorball Group a hned 5 týmů, ve kterých nastoupí chodovsští hráči. Oba elitní týmy nastoupí v kategoriích ELITA, junioři poprvé v historii vyzkouší mužskou kategorii PRO, juniorky doplněné o několik zkušených hráček pak hrají v kategorii OPEN. V mužské kategorii OPEN pak najdeme Floorball Group Team, jehož součástí je i několik mladých chodovských nadějí. 

Sledujte tento živý článek, ale především FACEBOOKINSTAGRAM, kam budeme přidávat ty nejžhavější informace o dění kolem našich týmů.

Kategorie     Den     Čas     Hala     Soupeř     Výsledek
MUŽI ELITA čtvrtek 11:00 Vinohrady Nokian KrP (FIN) 4 : 1 
MUŽI ELITA čtvrtek 16:00 Vinohrady FBC Ostrava 3 : 1
MUŽI ELITA pátek 9:40 Vinohrady Floorball Köniz (SUI) 2 : 2
MUŽI ELITA pátek 14:00 Podvinný Mlýn 1. SC Vítkovice 2 : 5 
MUŽI ELITA pátek 18:00 Podvinný Mlýn Pixbo Wallenstam (SWE) 3 : 3 
MUŽI ELITA sobota 12:30 Vinohrady Panthers Otrokovice 5 : 3
MUŽI ELITA sobotsa 18:30 Podvinný Mlýn Falun IBF (SWE) 1 : 10
ŽENY ELITA čtvrtek 10:00 Jedenáctka UH Red Lions Frauenfeld (SUI) 4 : 0
ŽENY ELITA čtvrtek 17:00 Jedenáctka Panthers Praha 5 : 1
ŽENY ELITA pátek 8:40 Jedenáctka Pixbo Wallenstam IBK (SWE) 1 : 7
ŽENY ELITA pátek 14:00 Jižní Město Kloten Dietlikon Jets (SUI) 2 : 2
ŽENY ELITA pátek 18:00 Jižní Město PSS (FIN) 3 : 2 
ŽENY ELITA sobota 13:50 Jižní Město RIG Umea IBF (SWE) 3 : 1
ŽENY ELITA sobota 17:40 Jižní Město Pixbo Wallenstam (SWE) 2 : 3 sn.
MUŽI PRO čtvrtek 10:20 Tatran Pixbo Wallenstam IBF (SWE) 0 : 2
MUŽI PRO čtvrtek 17:40 Tatran TJ Znojmo Laufen CZ 2 : 8
MUŽI PRO pátek 11:20 Tatran Zug United U21 (SUI) 4 : 3
MUŽI PRO pátek 18:20 VŠE Floorball Köniz U21 (SUI) 7 : 3
MUŽI PRO sobota 8:00 Jižní Město Team Thorengruppen (SWE) 7 : 2
MUŽI PRO sobota 10:50 Jedenáctka FB Hurrican Karlovy Vary  2 : 10
ŽENY OPEN čtvrtek 15:00 Hamr SIACT (NED) 1 : 2
ŽENY OPEN čtvrtek 18:40 Hamr FBC Sokol Písek 3 : 1
ŽENY OPEN pátek 12:50 Hamr KAIS Mora UIF (SWE) 0 : 6
ŽENY OPEN pátek 17:50 Hamr Pivo Ladies (GER) 1 : 0
ŽENY OPEN sobota 21:10 Hamr Helsinki Titanic (FIN) 0 : 3
MUŽI OPEN čtvrtek 12:40 Hamr IBK Here For Beer (EST) 2 : 0
MUŽI OPEN čtvrtek 16:00 Hamr Fbk Jeseník Špindl Ubals 1 : 3
MUŽI OPEN pátek 14:30 Chodov KAIS Mora UIF (SWE) 2 : 2
MUŽI OPEN sobota 8:50 Hamr FBK Jičín 4 : 2

Generální
partner

Partneři
klubu