V posledním kole ženské extraligy se chodovské lvice utkaly s týmem Crazy girls FBC Liberec. Libereckým hráčkám zatím uniká pozice zajišťující playoff, ale v posledním vzájemném utkání se lvice protrápily a dlouho to bylo zcela vyrovnané.

Tentokrát se vývoj minulého zápasu neopakoval. Chodovské hráčky naplno dominovaly. Již v čase 2:12 vstřelila branku M.Řepková, která posléze dokázala přidat ještě jednu a Chodov v 9.minutě vedl 2:0. Na tyto góly navázala E.Preisslerová, která navyšovala na 3:0 a chodovské pak nemusela mrzet ani nevyužitá přesilová hra. První část tak skončila.
Do druhé třetiny se obraz hry nezměnil, naopak lvice přidaly na začátku další dvě branky, jmenovitě N.Jiráková s M.Pláškovou a před půlkou zápasu tedy bylo skóre 5:0 pro Chodov. Jiný gól sice nepadl, ale nadále byly chodovské lepším týmem a mohly v klidu kontrolovat zápas.
Třetí část nabídla obměněnou sestavu domácích lvic a nejvíce gólových situací. Tři branky vstřelila M.Plášková, která tak zaznamenala v zápase celkově 4. K ní se přidaly na chodovské straně M.Řepková, pro kterou to byl hattrick a N.Pekárková s T.Hanzlíkovou. Čisté konto ale chodovská brankářka K.Provázková neudržela, Liberec se čestně prosadil díky M.Mlejnkové. Celkové skóre tak skončilo jasným vítězství Chodova 11:1.
Chodovské hráčky si tak zlepšily náladu po ne zcela povedeném utkání v Brně a i při finále Poháru ČP se budou nacházet na úplném čele tabulky. Do haly na Jižním Měste zavítalo 73 diváků. Nejlepšími hráčkami se staly za Chodov - M.Plášková a za Liberec - M.Mlejnková.
Komentáře : trenéra domácích L.Procházky - ,,Od začátku do konce jsme měli utkání pevně pod kontrolou, což je pozitivní. Kolem poloviny zápasu se vytratila přímočarost a hlad po zakončení, hráli jsme zbytečně složitě.Třetí třetina byla z tohoto pohledu zase mnohem lepší, takže fajn."
trenéra Liberce T.Jakubíka - ,,Velmi těžký zápas na půdě Chodova, který ukázal svoji sílu. Ve všech ohledech jsme zaostali, ale holky bojovali za nepříznivého stavu až dokonce za což jim děkuji. Zápas nám ukázal na co se zaměřit a jedeme dál. Budeme lepší. Děkuji soupeři a rozhodčím."

Již ve středu 16.1.2019 na lvice čeká finálové utkání Poháru ČP a hned poté 19.1., souboj o čelo tabulky, v Ostravě proti 1.SC Tempish Vítkovice!