Hodně našlapané Velikonoce měly chodovské týmy. Oba dorostenecké týmy absolvovaly MČR na na moravském poli a juniorky odehrály v pondělí rozhodující finále ligy. Největší radost nám udělaly dorostenky, které svoje MČR ovládly!

Dorostenky odehrály své MČR v Olomouci. Ve čtvrtfinále se dvakrát střetly s Bohemkou. Po vítězstvích 3:2 a 6:1 si zajistily postup do semifinále. V něm proti Vítkovicím vedly 2:0, ale soupeř vyrovnal. Když se týmy pomalu chystaly na prodloužení, udeřila Andy Břeská, která 32 vteřin před koncem poslala Chodov do finále! V něm čekal domácí tým Olomouce. Výborná první třetina určila ráz utkání. Chodov si vybudoval dvoubrankový náskok a ten udržel až do konce. Po vítězství 3:1 mohly holky začít slavit. Pro Chodov to bylo historicky druhé vítězství na MČR dorostenek.

Dorostenci vyrazili na MČR do Ostravy. Ve čtvrtfinále je čekal velmi nebezpečný soupeř v podobě Sparty. Ta byla na finálový turnaj velmi dobře připravená a v obou zápasech chodovské dorostence porazila. Po prohrách 4:8 a 3:5 zakončil Chodov dorosteneckou sezonu na 5. místě.

Hodně náročné Velikonoce zažily dorostenky Chodova i Olomouce. Velká část z finálových soupisek obou klubů se totiž přesunula do Prahy, kde se v pondělí uskutečnilo rozhodující finále 1. ligy juniorek. 306 úžasných diváků sledovalo finálovou bitvu, která dopadla lépe pro Olomouc. Ta zvítězila 6:3 a oslavila historické zlato. Chodovské juniorky získaly pro klub 6. stříbro.

Všem reprezentantům našeho klubu děkujeme za skvělé výkony i výsledky!