neděle 5. 8.

První den jsme úspěšně zahájili druhý turnus soustředění. Čekal nás oběd, úvodní odpolední trénink, večeře a večerní trénink. Vše proběhlo bez komplikací.

pondělí 6. 8.

Druhý den jsme odstartovali skvělou snídaní a po ní jsme si to už štrádovali na první trénink. Děti čekaly už tradičně dva tréninkové bloky – jeden venku, jeden v hale. V hale pilovaly techniku hole na kruhovém tréninku, venku je pak čekaly běhací (za to však velmi zábavné) hry.

Jelikož teplota přes den stále neklesá, po obědě se někteří trochu zchladili v bazénu.

Poté přišel čas na další blok tréninků. V hale se pokračovalo v tom, co se dopoledne načalo, venku jsme trochu prověřili jejich koordinaci.

Dnes nás po večeři už nečekal trénink, a tak jsme měli čas na rozbor videí, která se nám během včerejšího dne podařilo natočit. Po něm jsme už havěť zahnali do pelechů, aby měli dostatek sil na zítra.

úterý 7. 8.

Ráno jsme odstartovali menším probouzecím výběhem. Po něm jsme zase dostali snídani a po ní už spěchali na první pořádný trénink. Venku jsme se snažili oblíbeným kruhovým tréninkem posílit celé tělo, v hale zase trochu zlepšit práci s míčkem.

Po obědě jsme se opět museli zchladit v bazénu, protože bychom se bez toho dost možná rozpustili.

Aby se to náhodou nestalo i poté, odebrali jsme se odpoledne do lesa. Tam jsme hráli různé zábavné běhací hry.

K večeři jsme potom měli všeobecně oblíbené palačinky s marmeládou. Po nich už následoval další večerní trénink, který se však po celém náročném dni nesl vcelku v klidném duchu.

Teď už jdeme čerpat síly na zítra, tak dobrou noc!

středa 8. 8.

Den jsme odstartovali tentokrát až snídaní. Na dopolední trénink jsme si vypůjčili zdejší malou tělocvičnu s gymnastickým nářadím a trochu jsme tak děti potrápili například na skoku přes kozu, na kruzích a vůbec jsme potrénovali jejich obratnost. Ve velké hale se pak pilovala hlavně přihrávka a zpracování balonu.

Po tomto pestrém dopoledním bloku už nás na penzionu čekal opět výtečný oběd.

Venkovní odpolední blok tréninků jsme museli kvůli teplu omezit na trochu odpočinkovější hraní fotbalu a házené… a focení týmových fotek. :-) V hale jsme pokračovali v tom, co jsme dopoledne načali.

Po večeři jsme se úplně všichni naložili do bazénu v rámci regenerace.

Jako večerní program jsme dnes zvolili „volnou“ zábavu v podobě karet, kostek a stolního tenisu.

čtvrtek 9. 8.

Dnešní článek si pro vás připravily Kája a Domča Lískovcovy, Kačka Skallová a Béra Piazza.

„Ráno jsme se vzbudili, vyčistili jsme si zuby a šli jsme na snídani (švétský stůl). Sraz na trénink byl v 9:00. Na sraz nepřišli všichni včas a tak jsme za trest běhali 5 koleček!!! :-( Na tréninku v hale jsme trénovali souboje 1 na 1. A venku koordinace. V průběhu tréninku v hale Viktor dostal asi otřes mozku, odvezla ho sanytka do nemocnice (pozn. redakce: nic vážného se nestalo, jen z toho děti dělají drámo :-) ). Po tréninku byl oběd (sekaná s bramborovou kaší). O odpoledním klidu jsem s Beri, Kačkou a Domčou začala psát článek. Po odpolední klidu se Viktor vrátil, nic mu nebylo. Stihli jsme i bazén, usušili jsme se a šli jsme na trénink. Venku před halou jsme trénovali týmovou práci, hráli jsme štafetu a házenou. V hale jsme stříleli.

K večeři byli noky s omáčkou a masem. Před večerním programem jsme se stihli i vykoupat. O večerním programu jsme si vysvětlovali pravidla a vyplnili kvíz. Když to skončilo udělali jsme si hygienu a šli jsme spát.“

pátek 10. 8. 

V pátek nás čekal už jen závěrečný herní trénink a pak už tradá do Prahy!


Generální
partner

Partneři
klubu