Vážení členové našeho klubu,

v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 O ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES vstupuje dne 26.5.2018 v účinnost tato úprava také v ČR a dotýká se i běžného života našeho klubu.

Abychom splnili všechny požadované podmínky tohoto nařízení, je nezbytné podepsat členy klubu aktualizovaný Souhlas se zpracováním osobních údajů. Bez tohoto souhlasu členů, resp. jejich zákonných zástupců, by nebylo další fungování hráčů a hráček v klubu možné. Zároveň předesíláme, že s osobními údaji našich členů bude nadále pracováno principiálně stejně jako doposud a nejedná se tedy o žádnou zásadní změnu. Současně s tím Vás prosíme také o vyplnění Evidenční karty člena klubu pro zajištění aktualizace všech dat našich členů.

S ohledem na termín Vás nicméně velmi prosíme o vyplnění těchto dokumentů, jejich podepsání a odevzdání klubovým pracovníkům (D. Strnadová / Check-point, K. Myšák / kancelář klubu, šéftrenér O. Neuman).

Souhlas se zpracováním osobních údajů si můžete stáhnout v elektronické podobě v rubrice Týmové informace kategorie vašeho syna/dcery na www.florbalchodov.cz nebo si jej vyzvednout vytištěný v klubovém Check pointu na hale Jedenáctka VS u Dagmar Strnadové případně se za námi zastavit přímo v kancelářích klubu u sekretáře Karla Myšáka (domluva předem je vítána).

Moc děkujeme za rychlou spolupráci a níže připojujeme aktuální otevírací dobu jednotlivých pracovišť:

Kancelář klubu: Urešova 27, Praha 4 (roh Urešova a U kunratického lesa), pondělí – pátek od 8 do 17 hod. po předchozí domluvě

Check-point: SH Jedenáctka VS, pondělí 17-19 hod., středa 17 – 18 hod.

Děkujeme za spolupráci!

S úctou Vaše

Správní rada FLORBAL CHODOV z.s.


Generální
partner

Partneři
klubu