Věřte nebo ne, ale FLORBAL CHODOV je tu již 25 let. Náš klub byl založen v roce 1991 a v letošním roce tak slaví 25. výročí svého založení. Oslavy se potáhnou celým kalendářním rokem a odstartují tuto neděli zápasem mužů proti Mladé Boleslavi, který bude 501. v základní části nejvyšší soutěže. Proto na tento zápas chystáme hned několik zajímavostí a nikdo, kdo má Chodov v srdci, by si ho neměl nechat ujít.

Stěžejním bodem nedělního podvečera samozřejmě bude superligový zápas mezi Chodovem a Mladou Boleslaví, který bude bitvou o vítězství v základní části Tipsport Superligy a žádný florbalový fajnšmekr by si ho neměl nechat ujít. Vždyť na obou stranách bude k vidění řada reprezentantů a velmi pravděpodobně se bude také rozhodovat o vítězi kanadského bodování, vždyť v elitní trojici se aktuálně nachází chodovské duo Dóža - Ondrušek a boleslavský Curney.

Prvním klubovým dárečkem budou odznáčky s logem 25. výročí. Takový odznáček si odnese prvních 300 návštěvníků utkání. Kromě toho budou k dispozici ke koupi o odznáčky s klubovým logem a hashtagem #wearechodov. Těšit se můžete také na speciální edici klubových nálepek.

Druhým lákadlem bude první přestávka, během které proběhne uvedení prvních pěti osobností do nově založeného Klubu legend FLORBAL CHODOV. Jména oceněných si zatím necháme pro sebe, ale určitě je velmi rádi uvidíte, neboť každý z nich nechal v chodovské historii velmi významný otisk.

Těšit se můžete také na oblíbeného moderátora Zdendu Novotného, který bude opět dmýchat emoce v hale a můžeme si tak být jisti, že v hale bude panovat elektrizující atmosféra.

Prostě tenhle zápas bude stát za to!

Takže se uvidíme v neděli 21. února v 17 hodin ve Sportovní hale Jižní Město!

V průběhu týdne také sledujte naše sociální sítě, kde získáte mnoho dalších informací, statistik a perliček z minulosti i současnosti a také nás čekají nějaké soutěže ;-)


Generální
partner

Partneři
klubu